PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 226 937
ocen
7,2 10 1 226937
5,2 24
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Ciekawostka..

ocenił(a) film na 9

"Hayden Christensen, podobnie jak Ewan McGregor w "Mrocznym widmie", przy scenach walk na miecze świetlne udawał ich brzmienie. Pozbył się tego nawyku, kiedy Lucas powiedział mu, że jego specjaliści od efektów dźwiękowych zrobią to znacznie lepiej."

O co chodzi? :D

ocenił(a) film na 6
Kempy235

Chyba każdy będąc gówniarzem bawił się w Gwiezdne Wojny, machając patykiem i bzycząc pod nosem, jakby to był miecz świetlny .
Pewnie chodzi o nawyk z takich zabaw

knopson

Musiało to śmiesznie wyglądać.

ocenił(a) film na 8
Kempy235

Poruszyło to moją wyobraźnie i ciekawe czy Samuel L. Jackson także nasladował dźwięk Miecza świetlnego. Jules Winnfield bzyczący pod nosem jak jarzeniówka :D:D:D:D:D

ocenił(a) film na 9
rusekolsztyn

Wcielał się w rolę :D

ocenił(a) film na 8
Kempy235

Przypuszczalnie łatwiej mu było wyobrazić sobie działanie promienia laserowego. W końcu, jak to słusznie uwzględnili w nowej trylogii, wiązka światła działa nieco inaczej, niż metal i drewno.
W starej bili się jak na bambusowe miecze... ani to laser, ani pan Wołodyjowski. Zresztą - co kto lubi.

ocenił(a) film na 8
Kempy235

ja miałem taki nawyk że jak byłem się za młodu z kuzynami to przy uderzeniu zawsze był dźwięk "hdż" coś jak ze starych filmów kung fu

maly_leju

Robiłem dokładnie tak samo :) i jeszcze takie emitowanie lasera podczas poruszania rękojeścią w lewo i prawo "wżżżżyyy". Tego nie da się opisać słowami :) ale to "hdż" też było. Wiem, o co Ci chodzi. Chyba nie tylko my tak robiliśmy :) Miałem takie dwa miecze z młodszym bratem. Jeden niebieski, drugi czerwony. Wysuwały się z rękojeści po wciśnięciu takiego guziczka, a potem trzeba było je "wbijać" do środka, żeby "wyłączyć" miecz ;)

ocenił(a) film na 6
Kempy235

Nie wiem Michałku o co chodzi ;)))

Kempy235

Drrrrrruuuuu
Fiu mother**ker fiu fiu zzziiii uu mother***er bziu ziu

movies_2

Samuel Jackson też pewnie tak robił.

movies_2

"English mot*****er, do you speak it? Wżżżu" hahaha pulp fiction w kosmosie :D

ocenił(a) film na 7
patrykniedzialka

"I've had it with these WZZZZ snakes on this WZZZZ plane!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones