PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 227 044
oceny
7,2 10 1 227044
5,3 25
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Co z Efektami?

ocenił(a) film na 4

Wiadomo jeżeli chodzi o Gwiezdne Wojny to chodzi również o Efekty Specjalne... czy ktoś obeznany z tematem mógłby mi wytłumaczyć dlaczego Efekty z Mrocznego Widma(1999) są lepsze od tych z Ataku Klonów (2002)? W części I Naprawdę Widać że są dopracowane i jak na ten rok są naprawdę powalające (no może pomijając postać tego pajaca Jar Jara) a w części 2 miejscami wyglądają jak z produkcji only for DVD .... ?

ocenił(a) film na 10
kmil_pl

Jak dla mnie efekty w Ataku Klonów super, przecież też nie dobrze, jak film jjest zbyt najeżony efektami

ocenił(a) film na 3
gwiezdnewojny

Tu nie chodzi o ich ilość tylko jakość. I zgodzę się z autorem. JarJar jest brzydszy niz w czesci 1, Yoda to jedna wielka pomyłka, a scenerie, pelnery są totalnie rozmyte, wyprane z kolorów, kosmici, czy nawet klony (zwłaszcza w scenach zbiorowych) wyglądaja, nie przymierzając, jak słynny smok z Wiedźmina. Totalna porażka. Zero szczegółowości.

A dlaczego tak? Nie wiem, trzeba by Lucasa albo ludzi z ILM zapytać...

Charism

Bez przesady. Scenerie może i były rozmyte, ale mi to specjalnie nie przeszkadzało. Co do komputerowego Yody to myślę, że został naprawdę dobrze zrobiony. Nasza różnica zdań to chyba kwestia nieco innego spojrzenia na film :)

ocenił(a) film na 10
kmil_pl

Ponieważ w Ataku klonów więcej się dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones