PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1465}

Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
7,2 227 083
oceny
7,2 10 1 227083
5,3 25
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część II Atak klonów
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów

Tym razem mamy dla Was coś bardziej przyziemnego. Gdyby ktoś szukał inspiracji na wyjazd i w dodatku jest fanem kosmicznej sagi to spokojnie ma w czym wybierać. Koniecznie sprawdźcie!

http://www.okiemfana.pl/filmy-i-seriale/ranking-najlepszych-atrakcji-turystyczny ch-star-wars/

Dawid_Sowinski

Hej, dzięki, że wyskoczyłeś z czymś takim :) bo dzięki temu przypomniało mi się (taka tam zwykła historyjka), kiedy przeglądałem sobie TeleTydzień kilka lat temu (możesz się śmiać, bo faktycznie oprócz programu tv są tam śmieszne wywiady z aktorami typu Na Wspólnej i Klan, ale oprócz tego czasem można trafić na wywiad z bardzo dobrymi aktorami, nawet zza granicy, poczytać różne felietony, coś na temat zdrowia, urody i podróży po Polsce i za granicą, naprawdę ciekawe teksty nt. historii, kultury itd.) i trafiłem na szybki przegląd filmów danego dnia tygodnia. Leciało akurat Mroczne Widmo i pamiętam, że napisali o tym artykuł. Wstawili nawet zdjęcia miejsc, gdzie kręcono sceny i pierwszy raz pomyślałem sobie, że to wcale nie są jakieś odrealnione lokacje (Tunezja, Włochy) i że faktycznie można tam polecieć i sobie obejrzeć, porobić zdjęcia i potem mieć radochę. A przy okazji poznać trochę lokalnych zwyczajów i miejscowej kuchni :) bo sam wyjazd jedynie dla SW byłby niestety trochę płytki i pozbawiony sensu. Ale jako zwykły wyjazd turystyczny DOPRAWIONY szczyptą zwiedzania pod kątem Gwiezdnych Wojen byłby czymś pięknym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones