PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 726
ocen
6,8 10 1 149726
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

http://naekranie.pl/aktualnosci/box-office-ostatni-jedi-ma-miliard-dolarow-niski e-spadki-i-polska-w-czolowce-2755580

ocenił(a) film na 4
wort801

Kupy artystyczne zarabiają krocie. No nic, nihil novi.

WhiteDemon

To twoje zdanie WhiteDemon, według mnie to dobry film.

ocenił(a) film na 4
wort801

Niestety.

WhiteDemon

Na moje szczęście, nadal cie boli że inni mają inny gust.

ocenił(a) film na 4
wort801

Bardziej odczuwam zażenowanie i przewracam oczami.
Ulubiony wykonawca tłumów : Bieber.
No, u nas jacyś discopolowcy. Xd
Ulubiona postać literacka Christian Grey.
Ulubione filmy: SW Myszaka.

Ach, ta "sztuka".

WhiteDemon

Dobra prowokacja WhiteDemon trzymaj tak dalej :) poza tym to nic nowego powtarzasz sie już na forum :)

ocenił(a) film na 4
wort801

To nie prowokacja, a prawda. A Ty się jeszcze swoim gustem chwalisz.
Johnson stworzył coś fabularnie i scenariuszowo na poziomie Uwe Bolla, a tłumy biją brawo, wrzeszcząc : "Więcej tego, więcej chcę!" .
Parafrazując Padme : "I tak umiera sztuka... Wśród burzy oklasków."

WhiteDemon

WhiteDemon tymi porównywaniami mnie nie obrażasz, pokazujesz tylko swoją głupotę i brak akceptacji dla innych opinii niż swoja, wiec wystawiasz sobie piękne świadectwo że brakuje ci argumentów na sam film wiec krytykujesz samych widzów. To jest prowokacja i będę się chwalił a co ? ty decydujesz co może się pobadać innym ?? a co nie ?

ocenił(a) film na 4
wort801

Tu mnie masz. Mam bardzo niską tolerancję na twórczy chłam.

WhiteDemon

Cały czas powtarzam to twoje zdanie, Ale patrząc na twoje komentarze na forum to nie mam przyjemności z tobą gadać ( nie chodzi o twoją ocenę filmu SW) Tylko o poziom twoim argumentów tak jak w tym temacie żegnam.

WhiteDemon

Nie zgodzę się. Jako nosaczowy cebulowy Januszek uwielbiam disco polo. XD Zenon Martyniuk to mistrz, który robi coś z pasją w odróżnieniu od "Gwiezdnych Jaj" wykonania Abramsa i Johnsona.

ocenił(a) film na 4
janusztypowy

Ale ja do Pana Zenka nic nie mam. :) Wydaje się bardzo sympatyczny. Ale to nie zmienia tego, że artystycznie... ekhem. ;)

WhiteDemon

Luzik. :D

ocenił(a) film na 4
janusztypowy

Nie odmawiam Panu Zenkowi tego że gość wręcz promieniuje pozytywną energią i umie nią zarażać, co samo w sobie jest bardzo dobre . Ani tego że ma pasję. :)

ocenił(a) film na 7
wort801

"Globalnie film osiąga o 35% słabsze wyniki niż Przebudzenie Mocy (w tym samym okresie trzy lata temu), ale o 36% lepsze wyniki niż Łotr 1 (w tym samym okresie w 2016 roku)." Ciekawe jak będzie w porównaniu z "Solo" , szczególnie że sam projekt ma same problemy i niewiadome ( nie ma nawet promocji czy małej zapowiedzi a premiera w maju ( pewnie przesuną na grudzień ) , ehh... czarno to widzę :/ ).

Pallando

Pallando według mnie solo wypadnie najgorzej z filmów, z powodu zmiany aktora (większości fanów może nie spodobać że nie gra go Ford) i historia może być za słaba żeby zainteresować widzą. Wedłeg mnie z Solo powinni jeszcze poczekać i w pierwszej kolejności ekranizować lepsze historie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones