PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 761
ocen
6,8 10 1 149761
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
ocenił(a) film na 9
wort801

Podobieństwo jest uderzające więc możliwe :D

moniarojek1

Przyznaję się że jestem za takim rozwiązaniem :) Meryl Streep to bardzo dobra aktorka i ufam że poradzi sobie w tej roli :)

ocenił(a) film na 1
wort801

I co z tego że jest bardzo dobra ? Pomysł z czapy

ocenił(a) film na 1
moniarojek1

Równie dobrze mogłaby to być Whoopi Goldberg. Bo czemu nie ? :P

ocenił(a) film na 10
wort801

Oo to bardzo ciekawe - byłem bardzo ciekaw jak rozwiązą kwestię Leii w IX epizodzie.

ocenił(a) film na 1
Nevarius

Cokolwiek zrobią i tak nie będzie to dobre

ocenił(a) film na 10
Rinzler

Ooo cytat z Hayden War. Tom 7. Nowe Otwarcie - widzę kolega zafascynowany sagą Walkirii!

ocenił(a) film na 1
Nevarius

Z Walkirii znam tylko Walkirie z filmu Thor: Ragnarok, operacje o kryptonimie Walkirie z 1944 roku i utwór
"The Ride of the Valkyries" niemieckiego kompozytora Richarda Wagnera który zresztą słychać w tle jednej
z najlepszych scen w historii kina z filmu pt. ''Czas Apokalipsy''

ocenił(a) film na 10
Rinzler

I nie zapominaj o Walkirii- umiejętności amazonki z Diablo II

ocenił(a) film na 1
Nevarius

Nie miałem przyjemności zagrać

ocenił(a) film na 10
Rinzler

A więc polecam Ci tegoż klasyka siekanek RPG

użytkownik usunięty
Rinzler

Zapomniałeś na końcu dodać "bo nie i nie, bo ja tak mówię" i tupnij jeszcze nóżką i foszkiem strzel, że hej.

ocenił(a) film na 1

Jak rozumiem to prowokacja ?

ocenił(a) film na 10
wort801

Jestem jak najbardziej za!!! Bardzo szanuję Carrie Fisher za dokonania dla OT, ale w najnowszych częściach to ona była najgorszą i najbardziej irytującą postacią. Ja wiem, że przez botoks było jej ciężko otwierać usta i wyrażać jakiekolwiek emocje, ale to trzeba było go sobie nie wstrzykiwać. Uśmiercenie Lei na początkowych napisach epizodu IX jest według mnie błędne, bo ta postać zasługuje na godne pożegnanie. Poza tym Leia wciąż może odegrać kluczową rolę w przemianie Kylo Rena, który nie zdołał zadać jej ostatecznego ciosu w przeciwieństwie do swojego ojca. Meryl wniosła by do tego filmu swój warsztat co już byłoby niekwestionowanym plusem. Jeśli to potwierdzą to naprawdę będę przeszczęśliwy :) Dzięki za to info!

matysek150

Nie ma za co ;)

ocenił(a) film na 1
matysek150

Tylko że to że jak mówisz była najgorszą i najbardziej irytującą postacią może nie wynikać z tego że miała swoje lata, tylko
że scenariusza. Nawet najlepszy aktor nie wyciśnie niczego z roli, jak słaby scenariusz obejmuje postać którą akurat gra. Ja
proponuje żeby w role Lei wcielił się Tomasz Karolak, bo tak generalnie tak podchodzę do tego całego śmiesznego pomysłu
który mam nadzieje że jest zwykłą plotką.

ocenił(a) film na 10
Rinzler

Masz rację, scenariusz był syfiasty! Epizod dziewiąty też będzie syfem!

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones