PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 726
ocen
6,8 10 1 149726
6,8 45
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Ludziom sie w d....ach poprzewracalo ze krytykuja tak swierza i oryginalna wersje Star Wars !

7 czesc byla bardzo slaba ale wszyscy zachwyceni oczywiscie i wszystko wporzadku.Ale jak juz probuja zrobic cos oryginalnego i nowego to oczywiscie ludziom nie pasuje bo oczywiscie zleeeeeeeeeeee!

Wyraznie widac ze duzo krytyki pochodzi od ludzi ktorzy sentymentalnie nie wyszli poza rok 1978 ! Sa to ludzie ktorzy nie toleruja w zyciu nic nowego i siedza w miejscu bo mysla ze swiat tez powinien razem z nimi siedziec w miejscu.

ocenił(a) film na 5
lavrenzo84

widzę że jednak ci się podobało :)

ocenił(a) film na 6
Yoda_MistrzJedi

No, a co było trzy i pół miesiąca temu...? Trza nie hejtować filmu przed obejrzeniem...
http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Ostatni+Jedi-2017-671049/discussion /Darujcie+sobie+te+gwiezdne+wojny+i+idzcie+na+BLADE+RUNNERA+Czy+tylko+ja+zupelni e+podchodze+obojetnie+do+Gwiezdnych+Wojen+od+Disneya+.Ciekawe+ile+osob+teraz+sie +na+mnie+zuci+i+bedzie+mnie+chcialo+zlinczowac+.,2940146

ocenił(a) film na 5
elrond123

E tam ja szanuję zdanie innych. Zresztą TFA ocenił jako film niezły, a The Last Jedi go zaskoczył. Zresztą w sumie jego sprawa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones