PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671049}

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Star Wars: The Last Jedi
6,8 149 630
ocen
6,8 10 1 149630
6,8 44
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
ocenił(a) film na 6
tyskacz87

Skończysz ty kiedyś ze spamem?

elrond123

ręce opadają

ocenił(a) film na 3
elrond123

Takie sprostowanie ; Tylko od moderatorów \ adminów zależy , czy takie tematy to spam , a nie od ciebie . Więc jeśli sie upierasz inaczej, to wpierw udowodnij to szefostwu portalu i niech oni sprawdzą czy to spam . . A nie że ty oceniasz że to spam

ocenił(a) film na 3
tyskacz87

Nie zważaj na Elrond 123 i sentie, dla nich denerwujące jest porównywanie do poprzednich części sw . W stylu ; czy star wars 8 będzie kopią imperium kontratakuje .
Najlepiej wogóle z nimi nie gadaj , oni należą do Fanaboyu disneya . I według ich logiki ; Disney robi lepsze sw od lucasa . Szkoda czasu na dyskusje z takimi jak oni .

I tak jest to wiele prawdopodobne że będzie to kopa epizodu v .

tyskacz87

Z trailera który oglądałem można tak wywnioskować.
- Luke uczy Rey na odludziu - Yoda uczy Luka na odludziu
- Leia przy planie galaktyki w bazie.
- Tajemnicze sceny które towarzyszą rozmową Rey i Luka aż nad to przypominają tajemniczą puszcze z piątej części.
- Atak (po tej rozmowie), przypomina aż nad to atak na bazę z lodowej planety. Nawet tam ta planeta jest biała, ale nie aż tak.
- Finn w kapsule, zupełnie jak Han Solo pod koniec piątej części.
- Ucieczka z tej bazy, jak w piątej części, i znowu przerdzewiały sokół milenium ? Już trzydzieści lat wcześniej był ponoć złomem, nieładnie mówiąc. Jakby była to łapka na fanów sokoła.
- Jedynie ostatnie sceny jakoś w miarę oryginalnie, choć mam obawy, że miejsce będzie inne, ale fabuła jak w mieści chmur. Rey ratuje Finna itp. I okaże się, że zrodziła się z czystej mocy albo coś takiego...

Jadnak najbardziej mnie wkurza to, że z Luka chcą zrobić ostatniego nieudacznika, przynajmniej takie mam wrażenie, po tym jego spojrzeniu, po tej niechęci.
Częścią 7 byłem podrajany, teraz podchodzę chłodno...


użytkownik usunięty
tyskacz87

Im bardziej The Last Jedi będzie podobne do TESB tym lepiej ;d

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się.

użytkownik usunięty
Gorkin

chociaż i może bez przesady ;d chociaż jak się pojawiłby Yoda to wystarczy :D i będzie podobne :)

ocenił(a) film na 10

Yoda musi być! Snoke w złotych szatach! DJ :D

użytkownik usunięty
Gorkin

Snoke mnie mało interesi... Yoda owszem

użytkownik usunięty
tyskacz87

Tak dokładnie

ocenił(a) film na 3

Nie wiem jak ty ale ,odnoszę wrażenie że fana-boye disneya nie mogą znieść,że części sw ,które są wykonaniu disneya, zbierają krytykę zamiast same zachwyty . I ich logika brzmi ; Disney robi najlepsze sw .

Co myślisz o tym ?

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
tyskacz87

Nie, już na zwiastunach widać, że to nie jest kopia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones