PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 241 270
ocen
7,2 10 1 241270
7,4 42
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Brak logiki!

ocenił(a) film na 9

1) Jakim cudem Najwyższy Porządek zbudował tą bazę tak żeby nikt o niej nie wiedział? I jakim cudem jest ona kilka razy większa od Gwiazdy Śmierci! Przecież dla Imperium to był ogromny wysiłek gdy miało władzę nad prawie całą galaktyką
2) Rey która lata lepiej od zawodowców a Sokoła zna lepiej niż Han.
3)Zabezpieczenia tej bazy wystarczy porwać ważniejszego szturmowca i możesz wyłączyć osłony
4)Czy Republika nie wiedziała o tym Najwyższym Porządku i o jego nieprzyjaznym nastawieniu? Jeżeli wiedziała to czemu nic z tym nie robiła?
5)Czemu przez 30 lat Najwyższy Porządek nie polepszył szkolenia dla pilotów lub zbudował nowy typ myśliwca?
6) Tą bazę zaatakowało około 20 X-Wingów i nie byli w stanie jego odeprzeć?
7) Dlaczego Kylo nie dobił Finna? O późniejsze wydarzenia już nie będę się czepiał

Matix47

https://www.youtube.com/watch?v=-rNrEH1FakU

ocenił(a) film na 9
Xoxoxox

Ten film nie ma nic do mnie, ponieważ wszystko poparłem argumentami. Więc się niestety zbłaźniłeś

Matix47

Nie zrozumiałeś, więc rozwinę: zwykle jak czytam kogoś przypieprzającego się takich rzeczy jak powyżej w filmie przygodowym to widzę tego kolesia w okularach z filmiku zajadającego popcorn na widowni.

ocenił(a) film na 9
Xoxoxox

Niestety nie zrozumiałem. Uznałem to za obrazę. Jestem osobą, która jest bardzo wyczulona na błędy logiczne

użytkownik usunięty
Matix47

Sorry ale większość z tych zarzutów to albo czepialstwo albo błędy które spokojne mogłaby mieć Stara Trylogia, i tak byś uznawał ją za kultową

ocenił(a) film na 9

Napisałem, że jestem osobą która jest wyczulona na błędy logiczne. Ale nadal żałuję że nic nie było o sytuacji politycznej

ocenił(a) film na 9

Ale film jest bardzo dobry przymykajac na te błędy oko

ocenił(a) film na 8
Matix47

1. Nowy porządek wydaje się bezpośrednim spadkobiercą imperium, a zniszczenie gwiazdy śmierci nie powodowało kresu całego imperium, które posiadało ogromną władze w każdym aspekcie politycznego życia w galaktyce.
2. To przecież tylko film, nic nowego w gwiezdnych wojnach (patrz:kilkuletni Skywalker)
3. Fakt, spora nieścisłość tymbardziej, że pada w filmie kwestia o tym, że ów szturmowiec służył w służbie higienicznej
4. Oczywiście, że wiedziała z tym że Republika rządziła tylko kawałkiem galaktyki, na obszarach opanowanych dalej przez imperium (lub też nowy porządek jak kto woli) istniał ruch oporu cicho wspierany przez Republike
5. Myśliwiec Tie był świetny widać to chociażby podczas ucieczki Poe i Finna co do pilotów to sprawa oczywista, to tylko film, dobrzy muszą wygrać, wystarczy zresztą popatrzeć na każdy film, który pokazuje walke dobra ze złem (np. żołnierze niemieccy padają setkami podczas gdy amerykański ginie 1-2, przy czym niemieccy wydają się jakby byli umysłowo ułomni choć realnie tworzyli świetną armię)
6. Patrz punkt 5
7. Skąd mógł wiedzieć, że musi dobijać? Nie dawał oznak życia, w dodatku to dość przewidywalne, czarny przeżyje i będzie bohaterem kolejnych części, syn Hana za pewne wróci na jasną stronę mocy lub zostanie przez nią pokonany, nie liczcie na to że pozytywni bohaterowie będą masowo ginąć, to nie ten typ opowieści (chociaż czasem szkoda, przydałoby się więcej zwrotów akcji i nieprzewidywalności)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones