PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 241 270
ocen
7,2 10 1 241270
7,4 42
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

W celu uniknięcia niepożądanych spoilerów prosimy nie wchodzić na filmweb. Najlepiej w ogóle nie wchodzić do internetu. Odłącz internet, tak będzie najbezpieczniej.
Jakiekolwiek kontakty z ludźmi którzy widzieli Gwiezdne Wojny przed Tobą są bezwzględnie zabronione, nawet na nich nie patrz, traktuj ich jak trędowatych. W ogóle z nikim się nie spotykaj, tak będzie najbezpieczniej. Żeby ograniczyć kontakty z ludźmi, weź urlop w pracy, a jak nie możesz to zwolnij się z niej i znajdź lepszą. Lepiej być bezrobotnym niż oberwać w twarz spoilerem. Nie idź do szkoły. Masz egzamin? Trudno, będziesz pisał/a poprawkę.
Zarygluj się w domu. Nikogo nie wpuszczaj. Nie włączaj telewizora! Żeby Cię nie kusiło wynieś telewizor na dwór, albo daj na przechowanie sąsiadowi.
Tak przygotowany ze spokojem możesz oczekiwać na dzień w którym wybierzesz się do kina.

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

W kinie też trzeba uważać na złośliwców. Zwłaszcza jeśli idziemy na któryś z kolei seans. Najlepiej wtedy trzymać się z dala od zorganizowanych grup nastoletnich. Można też użyć aparatury zagłuszającej, to jest słuchawek dousznych. Repertuaru nikomu narzucać nie będę, choć marsz imperialny byłby jak najbardziej na miejscu. Chyba, że zamierzamy jeszcze skorzystać z toalety...

ocenił(a) film na 7
cozafoka

Wyjść w kinie do kibla i przegapić np. śmierć któregoś bohatera, bezcenne.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

A później czekać na scenę po napisach końcowych, rozpaczliwie zadając sobie pytanie: no dobra, ale co się stało z...?!

ocenił(a) film na 5
cozafoka

haha. Mnie się kiedyś zdarzyło podczas meczu wyjść do WC i przegapić bramkę. A na końcu meczu wychodzilem zdziwiony, że kibice tacy smutni, a wg mnie remis był całkiem OK :)

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Dokładnie tak ma wyglądać wejście do waszego pokoju. Bierzcie przykład z Zenka, robi to dobrze.
http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/12/31c1840cab4397cda4f5ac1bd0499f32.jpg

użytkownik usunięty
Anthrax91

haha :D ja mam 32 powiadomienia o tematach na Star Wars i daje rade unikać jakoś :D

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

To nie wystarczy. Wczoraj, w trakcie jazdy autobusem, pewien facet wykrzyczał 2 najważniejsze spoilery :(

ocenił(a) film na 7
TymekBR

Ale co Ty robiłeś w autobusie?! Przecież miałeś siedzieć zabarykadowany w domu i nikogo nie wpuszczać, a to z miejsca wyklucza podróże komunikacją miejską. Niezastosowałeś się do poradnika i takie są efekty.

ocenił(a) film na 5
Anthrax91

A ja tam chcę usłyszeć wszelkie możliwe spoilery - film już jest legendą - tak czy tak go obejrzę...Ojca chrzestnego po raz pierwszy objrzałem w TV (lata świetlne temu) po dwukrotnej lekturze książki Mario Puzo i wcale nie zepsuło mi to przyjemności (czy nawet wręcz rozkoszy) związanej z seansem - od tamtej pory "zaliczyłem" ten wielokrotnie na VHS/DVD/Blue Ray - ina pewno czeka mnie jeszcze wiele seansów - każdy z taką samą przyjemnością...
P.S. oczywiście nie ta klasa filmu - ale stare Warsy to klasyka i ukochany film dzieciństwa

Anthrax91

Dobre. :)

ocenił(a) film na 10
Anthrax91

Mam lepszą radę. Zainstalować CHROME - nie wiele osób wie, że ma on w najnowszej aktualizacji filtr anty spoilerowy dla Gwiezdnych Wojen :)

ocenił(a) film na 8
nillvo

ja to włączyć?? :O

ocenił(a) film na 8
Anthrax91

Nie została powiedziana jeszcze jedna ważna rzecz - radio Jest dozwolone tylko pod warunkiem że jest to Radio Maryja, w każdym innym od rana tłukli, o premierze SW. A Radio Zet Gold było na tyle bezczelne, że mieli osobne informacje o SW i sypali spoilerami, a to było najlepsze radio na święta bo leciały tylko świąteczne hity na które człowiek czeka cały rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones