PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671051}

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
7,2 241 270
ocen
7,2 10 1 241270
7,4 42
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

Mam wrażenie, że niektórzy weszli na salę kinową z nastawieniem, że film będzie zły, bo tylko części IV, V i VI mają prawo być dobre. Wyłapano masę "niedociągnięć", których nawet nie zauważyłam. Szczerze? Nie wiem jak Wy, ale ja cieszyłam się jak dziecko. :)

użytkownik usunięty
GrumpyFox

Nie rozumiesz narzekania , na nowszą trylogie sw ? . To ci napisze ; Nie każdemu nowsza , trylogia sw sie podoba . Nigdy takiej możliwości , nie będzie , by wszystkim podobał sie film .

ocenił(a) film na 9

No nowa trylogia jest do dupy, ta część jest mega :)

użytkownik usunięty
Himiteshu

A widziałeś , nowszą część sagi sw ? Jeszcze nawet nie było premiery .

użytkownik usunięty
Himiteshu

Gwiezdne Wojny łotr 1 ,jest owiele lepszy od Przebudzenia Mocy .

ocenił(a) film na 9

Transformers na 10, nie mam pytań :)

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

Jakby TFA było takie mega, to któraś ze stacji tv dawno by to puściło w emisji . Do tego na całe szczęście jeszcze nie doszło .

ocenił(a) film na 1
Himiteshu

https://www.youtube.com/watch?v=5S-Y13llLac . Luknij tu

ocenił(a) film na 9
GrumpyFox

Możesz mieć rację. Ja przed seansem nie sądziłem, że w uniwersum SW też pojawią się hejterzy.

ocenił(a) film na 9
wifi_wifi

Po seansie zresztą też. Strasznie mi się podobało :D

użytkownik usunięty
wifi_wifi

przecież hejterzy byli zawszę, są i będą, stare trylogie też ich miały... w sumie to nie ma takiego filmu co by wszystkim dogodził nawet SW :)

Po co hejtować, jak można cieszyć się filmem? Omal nie wyskoczyłam z fotela w kinie, kiedy była pierwsza scena z Sokołem Millenium. :D

GrumpyFox

:) nie ma takiego filmu który by się spodobał wszystkim .. mi również bardzo się podobał :)

wort801

Jasne, każdy ma swój gust. Ale można hejtować, to i zachwalać można. Ja się po prostu cieszyłam widząc kontynuację filmów, które oglądałam całe dzieciństwo. c:

użytkownik usunięty
GrumpyFox

mnie się pytasz? ;D heh sam chciałbym to wiedzieć xd

GrumpyFox

Też nie rozumiem :)

ocenił(a) film na 1
wort801

na to zerknij jak dla mnie fajnie to przedstawione jest .
https://www.youtube.com/watch?v=lj-QcqyRUNE

Gokussb

O coś cie prosiłem nie pamiętasz ? nie mam zamiaru z tobą dyskutować.

ocenił(a) film na 1
wort801

Ale nic nie wspominałeś o przesyłaniu ci linków . I wiem że nie chcesz ze mną wdawać sie w rozmowy

użytkownik usunięty
GrumpyFox

ja też nie rozumiem

GrumpyFox

Każdy film ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Gwiezdne Wojny są jednak dla mnie i dla wielu innych czymś więcej niż zwykłą serią filmową.
Są dobrą serią filmową.
No logiczne, że to uniwersum skoro ma tak wiernych fanów, to emocje z nim związane są większe. Gdy film jest dobry ludzie krzyczą ARCYDZIEŁO, jak film jest słaby to O MUJ BORZE NAJGORSZY FILM WSZECHCZASÓW. Nie wiem jak ty, ale ja wychowywałem się z tą serią od dziecka, jak i również mnóstwo innych osób. Gdyby od dzieciństwa towarzyszył mi np. Star Trek, to pewnie oceniałbym go również skrajnie wysoko/nisko (1/10, 10/10). Jednak Star Treka nigdy nie oglądałem, toteż przy oglądaniu nowego filmu z serii nie odczuwałbym takich emocji jak fani i ocena byłaby bardziej taka na jaką film zasługuje (7/10).
Dlatego też jest tyle narzekania.
Moje osobiste odczucia co do tego filmu są takie, że jakbym miał to oceniać jako kolejny blockbuster obok Awendżersów 5 i X-menów 17, to film mi się bardzo podobał.
Jednak gdybym miał to oceniać jako kolejną część sagi Gwiezdnych Wojen, no to cóż, jest średnio.

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

Ja nowszej sadze sw , dałem 7 gwiazdek tylko za muzykę jedynie tylko to sie udało . Ale nowsza saga sw , nie dorównuje klasycznym częściom lucasa , [ według mnie ] .

Właśnie muzyka to jedyna rzecz na jaką liczyłem, myślałem że film będzie klapą, a było dokładnie odwrotnie. Muzyka w filmie po prostu sobie była, nie zwracałem na niej jakoś zbytniej uwagi (no, poza coverami starszych utworów). Jak się bez filmu przesłuchuje soundtrack to jest trochę lepiej, ale mimo to, soundtrack był jedną z części składowych na to, że stara trylogia odniosła taki sukces. Ba, nawet przeciwnicy nowej trylogii mówili, że soundtrack to jeden z niewielu pozytywów.
A to, że nie dorówna OT było wiadome. Pytanie tylko było czy będzie ssać, czy będzie to znośny film.

użytkownik usunięty
donmaslanoz14

Możesz mieć racje .

ocenił(a) film na 9
GrumpyFox

Dobrze napisane

ocenił(a) film na 8
GrumpyFox

Ja tam w miarę lubię ten film.

ocenił(a) film na 1
GrumpyFox

Obejrzyj ponownie Nową Nadzieje i zobacz sobie,jak wiele rzeczy zostało ściągniętych .

Gokussb

Obejrzałam. Nadal uważam, że film jest dobry. :)

ocenił(a) film na 1
GrumpyFox

To twoja sprawa

ocenił(a) film na 1
GrumpyFox

TFA jest mizerne i nic tego nie zmieni

Gokussb

Każdy ma swoją opinię! :D

ocenił(a) film na 1
GrumpyFox

a no

ocenił(a) film na 1
GrumpyFox

Ja tak jestem zawiedzionym TFA że mam chęć oddać płytę DVD albo z powrotem do sklepu bądź komuś kto lubi ten szajs .

Gokussb

Chętnie przyjmę! :D

ocenił(a) film na 1
GrumpyFox

hmm może ci oddam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones