PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385052}

Sunflower

Hae-ba-ra-gi
7,4 937
ocen
7,4 10 1 937
Hae ba ra gi
powrót do forum filmu Hae-ba-ra-gi

azjatyckie kino kroluje , historia przedramatyczna , cudowne ujecia, muzyka 10/10 ! (Gra aktorow na wysokim poziomie) pzdr :)

ocenił(a) film na 8
eciepecie

Arcydziełem bym tego nie nazwał z powodu końcówki ale na pewno jest to bardzo dobra produkcja.

ocenił(a) film na 8
MakoR

Zgadzam sie film bardzo dobry,ale nie arcydzielo chocby ze wzgledu na koncowke,ktora byla przerysowana.ciekawy film powinnien wiekszosci sie spodobac.polecam wszystkim jak najbardziej.kolejny koreanczyk wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
depose

.......emmmm...... to prawda film gut......

ocenił(a) film na 8
chudini666

To prawda film świetny. Mimo tej jak mówicie przerysowanej końcówki oglądało się z wielką przyjemnością :) Główny bohater wywarł bardzo dobre wrażenie.

P.S. Nie przepadam za wytatuowanym całym ciałem, ale jemu akurat z tym było dobrze :)

ocenił(a) film na 8
moniaL

Nie zgadzam się z przedmówcami, że przerysowana końcówka filmu "wyjęta" z kina akcji jest słabą stroną filmu. Dla mnie takie połączenie gatunków jest dużym plusem i ciekawym eksperymentem. Poza tym poprzez taką konstrukcję głównej postaci zakończenie jest wiarygodne i właściwie nie razi. To jest film o winie, krze i odkupieniu, zrozumiałe jest więc że wina powinna zostać ukarana...

Świetne kino bez zbędnego nadęcia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones