PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 016
ocen
6,7 10 1 78016
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

twórcy nie robią tego filmu dla siebie , tylko dla widzów którzy obejrzą w kinach . I od tego czy nam widzom sie spodoba jest los czy uzyskają zarobek za film ,więc nie wciskaj ściemy że głupotę pisze .

ocenił(a) film na 1
Daroo_3

Z nim nie ma co dyskutować nawet jak hana zastąpić miał łysy bez zębów i nogi on by stwierdził że to będzie dobry film

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Twoja logika jest bez sensu . W twoim przekonaniu brak forda wogóle skreśla ten film , a tak wcale NIE będzie .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''nawet jak hana zastąpić miał łysy bez zębów i nogi on by stwierdził że to będzie dobry film ''

Aleś porównanie dał ... .

ocenił(a) film na 1
Daroo_3

Haha 100% popieram

Daroo_3

Zauważ tylko z jakiego powodu zostali wywaleni, po drugie nie widzę też powodu dlaczego mieliby przesuwać termin premiery .

buterfly

Bo się wtrąciła ta idiotka od Disneya. Dyrektor kreatywny bodajże. Z tego samego powodu wywalono scenarzystę lub reżysera (już nie pamiętam) Rouge One. Film był 'za mroczny' i przez to druga połowa filmu jest inna niż reszta. Początkowo RO miało przypominac bardziej dramat wojenny w kosmicznym stylu Dunkierki

Daroo_3

A ''wtrąciła'' się dlatego że reżyserowie chcieli zupełnie zmienić charakter głównego bohatera - Co do Rouge One to już kwestia gustu mi ten ton odpowiadał, za to uważam że idealnym przykładem jak można z mrokiem przesadzić są ostanie produkcie z Batmanem i spółką od Warner Bros .

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

A ty oglądałeś film o hanie solo ?

Gokussb

Nope, jakoś nie chce mi się na niego wydawać hajsu...

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

ok . To rób co uważasz za słuszne

Ty też sie do forda tak przyzwyczaiłeś że ,po za nim nikogo sobie nie wyobrażasz do roli hana solo ?? Ja nie przywykłem do tego by po za nim nikgo sobie nie wyobrażać .

Gokussb

Akurat zmiana aktora mi nie przeszkadza, ale podobno ten typ po prostu słabo gra i strasznie jego postać jest stylizowana na Star Lorda. Taki śmieszek zawadiaka. Czy to prawda, tego nie wiem.

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

ok kumam

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Em Przed nową nadzieją a po Zemście Sithów? To zmień Jyn Erso na Hana Solo i zamiast walki to sobie lata. Reszta taka sama pewnie. Zmiana reżysera rodzi obawy. Podobnie jak pewien rodzaj kultowości(?) postaci samego Solo.

"I takie tematy np twój tylko śmietnik robią na forum ."
Tego mnie stary nie ucz bo tu są moje dwa tematy? Chyba. A ty śmieciłeś pod TFA w diabli bezsensownym hejtem więc... Przytykał kocioł garnkowi...

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Em Przed nową nadzieją a po Zemście Sithów? ''
Po zemście sithów ma miejsce łotr 1 gdzie główną role grała , ale zginęła .

'' A ty śmieciłeś pod TFA w diabli bezsensownym hejtem więc... Przytykał kocioł garnkowi... ''

To nie ma znaczenia co robiłem na forum TFA . Ta część nie powinna wogóle istnieć tak jak tlj , to profanacja sw .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Płacz że ktoś się czepia Solo, jaki taki człowiek jest zły sam rób to o wiele wiele gorzej pod TFA i to jest OK. XDDDDDDDD

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Nie wiem po czym wywnioskowałeś że płacze gdy czytam komentarze ,negatywne o solo ale ZŁE wrażenie odniosłeś .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Naprawdę nie ogarniam czemu krytyka na ten film z powodu fabuły, i młodego aktora pojawia sie tak wcześnie zamiast po seansie tego filmu . Na serio ja pójdę w samą premierę na to , ty jak nie chcesz to nie idź .

I fajnie będzie jak fabule będzie ukazane jak ładunek jest wyrzucany za orbitę , co spowoduje to gniew jabby , i jak imperialni chcieli dokonać abordażu . I ciekawe czy będzie ukazane jaki sokoła zdobył .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

" powodu fabuły" - nie znam jeje ale domyślam się że to wszystko juz widziałem a to kolejny film osadzony w tym samym przedziale czasowym.

" i młodego aktora " - A kto się o to czepia, pewnie będzie co najmniej dobry. Bardziej chodzi o to że ta rola jest przyszyta do Faorda poniekąd.

"Na serio ja pójdę w samą premierę na to , ty jak nie chcesz to nie idź ." - Nigdzie nie napisałem że nie pójdę bo pójdę na 100%, na pewno nie w premierę bo tego nie potrzebuję i ten film mnie w sumie nie obchodzi.

"jak ładunek jest wyrzucany za orbitę , co spowoduje to gniew jabby , i jak imperialni chcieli dokonać abordażu "

I z tego powodu trzeba robić kolejny film XDDDDDDDD To można było wsadzić w dialogi w TFA i mieć z głowy w formie opowiadania podczas jakiegoś zapychacza na pokładzie sokoła, z sokołem podobnie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Albo wydać jakiś komiks dla nerdów o tym XD


ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Przecież było to od początku wiadome ,,że powstanie film o młodym hanie solo . Więc nie wiem czemu wogóle sie czepiasz , wiem że nigdzie nie napisałeś że nie pójdziesz lecz napisałem to przykładowo .

do miernego TFA by nie przeszedł ten pomysł jak ładunek jest wyrzucany za orbitę , co spowoduje to gniew jabby , i jak imperialni chcieli dokonać abordażu .

Potrzebny na to był i będzie osobny film . Trylogia sw Disneya jest dla mnie spalona , a na film z młodym hanem solo z radością pójdę .

ocenił(a) film na 6
Gokussb

Ja pierdoIe, tracę tylko czas....

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

nie grzej sie tak

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

"Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda"
dobry aktor da radę. Na tym polega praca aktora na graniu różnych postaci. Nowy Han to może być nowe spojrzenie na postać.

"A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było?"
Przemytnicy z SW to bardzo ciekawy temat, który jest zawsze praktycznie pomijany (bo zawsze przemytnicy są wsparciem dla głównych postaci, a nie główna postacią).

"Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego."
No, ale o starej Republice masz rzeczy w starym kanonie, tak samo masz tam książki czy komiksy. Zaś historii skupiającej się stricte na przemytnikach nie masz.

ocenił(a) film na 6
MistrzSeller

"No, ale o starej Republice masz rzeczy w starym kanonie, tak samo masz tam książki czy komiksy. Zaś historii skupiającej się stricte na przemytnikach nie masz."

To tylko podkreśla że przemytnicy to tak chujowy temat na film że nawet nie robili o nich książek dla nerdów XDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Nie, to oznacza, że nikt nie zajmował się tym. O tym czy temat jest kiepski czy nie można stwierdzić co najwyżej po tym jak ktoś spróbuje go przedstawić.
To tak jakby w 1976 mówić że temat kosmicznej baśni czerpiącej z westernu, samurajów i tysiąca innych rzeczy jest beznadziejny bo nikt tego nie zrobił.
Poza tym każdy temat da się ciekawie zrobić to kwestia zdolności twórców i dobrego scenariusza.

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

płaczki poprostu opanowały to forum i tyle .

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Z Tobą nikt nie chce pisać twoje argumenty gaszą jak zapałkę a ty dalej swoje hehe jesteś beznadziejnym okazem ludzie widzą że raczej z tego nic ciekawego nie wyjdzie a można było stworzyć serię o starej republice coś nowego ale ty tego nie zrozumiesz

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Zle rozumujesz każdy z tego forum ma czarne obawy do tego filmu i tyle . Ci co krytykują ten film zrozumieć nie chcą że fabuła jakiej oczekują np w battlefront 2 sie nie ukaże gdyż Disney skasował kanon .

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

leczenie ci potrzebne i to u psyhiatry

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

tylko tobie to potrzebne jest a nie mi

ocenił(a) film na 6
MistrzSeller

"Poza tym każdy temat da się ciekawie zrobić to kwestia zdolności twórców i dobrego scenariusza."

Disney <> Zdolność twórców i dobry scenariusz

Wybierz jedno.

A teraz żeby nie było że to tylko hejtuje i płacze XD Nie nie i jeszcze raz nie! Po prostu twierdzę że film może cierpieć na zmęczenie materiału gdyż od EP7 nie było nic świeżego w Uniwersum, to nadal ci sami bohaterowie i ten sam przedział czasowy. Tam zmieniły się nazwy i wygląd szturmowców. Łotr jeden, TFA i (no dobra idę na ostatniego dżedaj za jakieś 4 godziny to się nie wypowiem)... mi się podobały ale i tak pomysłowo były takie same.

Chodzi mi o to że spoko, niech robią film o przemytnikach i innych kutafonach ale musi to być Han Solo który pojawił się w 4 filmach? Nie może to być nowa postać, nowa grupa bohaterów a nie znowu Ci sami? W galaktyce nie mieszka 50 osób przecież. Realia czasowe tez nudne.

Na razie jeszcze wszystko jest spoko, filmy sobie wychodzą nie ma porażek, Disney zamiast na książkach dla nerdów chce opierać swoje uniwersum na filmach i to jest spoko, byle tylko Gwiezdne Wojny nie ucierpiały na syndrom Piły (wiecie 7 albo więcej części i każda o czymś innym ale wszystkie o tym samym)

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

"Po prostu twierdzę że film może cierpieć na zmęczenie materiału gdyż od EP7 nie było nic świeżego w Uniwersum"
A doktor Aphra w komiksach?
W Ostatnim Jedi jest wiele różnych oblicz marki jakie mogliśmy zobaczyć przez lata. I jest tam trochę ciekawych pomysłow, a to jak poprowadzono wątek Luke'a jest mroczniejsze niż to co jak prowadzono go w ksiażkach (gdzie nie mieli jaj na takie coś)

"Chodzi mi o to że spoko, niech robią film o przemytnikach i innych kutafonach ale musi to być Han Solo który pojawił się w 4 filmach? Nie może to być nowa postać, nowa grupa bohaterów a nie znowu Ci sami?"
Z jednej strony racja, mnie też denerwuje eksponowanie tylko tych samych postaci i czasów, ale z drugiej najpierw muszą jakoś wylansować idee pobocznych historii w różnym klimacie.
Realia czasowe na opowieść o przemytnikach są spoko. Mamy rebelie, imperium i przemytników pomiędzy.

ocenił(a) film na 6
MistrzSeller

Dobra, już TLJ widziałem, spoko film. Trochę inny niż poprzednie za co plus.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

skoro tlj ci sie podobało to ok mi jednak ten film do gustu nie przypadł

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

na zwiastun nie ma co liczyć do tego filmu póki w kinach jest seans tlj

ocenił(a) film na 8
Gokussb

IMO powinni właśnie kiedy był ostatni Jedi dać reklamę kolejnego filmu z serii

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

Możliwe że tak być powinno ale Disney uznał inaczej

tu masz źródło
http://www.antyradio.pl/Film/Duperele/Kiedy-pojawi-sie-trailer-filmu-o-Hanie-Sol o-Solo-A-Star-Wars-Story-19320

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Zapowiada się na to, że Solo, będzie nową definicją katastrofy.

ocenił(a) film na 10
Szajba

niby czemu ?

ocenił(a) film na 8
Gokussb

A widziałeś zwiastun?

ocenił(a) film na 10
Szajba

Tak obie wersje . I zapowiada sie według mnie lepszy film który sprawi ,że TFA i tlj będą zaorane i będą mogły sie schować .

ocenił(a) film na 10
Szajba

Jeżeli ten film odniesie sukces to ,wzrosną szanse na film solowy o obiwanie kenobim .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Jeżeli nie zamierzają zatrudnić Evana, to niech się nawet za niego nie zabierają.

ocenił(a) film na 10
Szajba

możliwe całkiem

ocenił(a) film na 10
Szajba

źle sie wyraziłem chciałem napisać ; Czemu nie chcesz by Disney nie zababrał sie za Evana ?

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Haha i znów wyszło na moje

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

wcale nie na twoje wyszło ty czarno widzu

ocenił(a) film na 1
Gokussb

Tu cie mam robaczku na tym forum nie masz kolegi co ci przytakuje

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Nigdzie mnie nie masz czarnowidzu sw . I znowu płakać zaczynasz i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones