PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 094
oceny
6,7 10 1 78094
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

W przeciwieństwie do epizodu nr. 8 "Solo" to bardzo dobry film. Dostajemy bardzo odległą galaktykę w najlepszej formie. W formie która znamy i lubimy a nawet kochamy. Alden zagrał brawurowo. Zresztą Glover i reszta obsady zagrała wcale nie gorzej. Nie ma mielizn i Solo ogląda się jednym tchem. Miejscami zaskakuje. Dziś na seansie przedpremierowym była może 1/3 kina. Czyżby bojkot jednak miał miejsce? Jeśli tak to szkoda bo Solo to świetny film.

ocenił(a) film na 9
alexander_the_great

Ja byłam sceptycznie nastawiona do tego filmu, ale fajnie im wyszedł. Klimat jak w starym, przygodowym sci-fi. Chociaż Alden byłby fajny jako nowy bohater, zobaczyłabym go jeszcze. No i Lando, jego koniecznie też :P

ocenił(a) film na 8
Nyasagi

Ja też byłem bardzo pozytywnie zaskoczony Aldenem. W sumie wyszedł im świetny film.

ocenił(a) film na 9
alexander_the_great

Dobrze mu wyszło granie niedoświadczonego dzieciaka, któremu życie jeszcze nie wybiło ideałów z głowy.

ocenił(a) film na 8
alexander_the_great

Na R1 tez nie bylo tlumow, mysle ze nic w tym dziwnego, ze na spin-offy jest troche mniej chetnych, szczegolnie ze Solo zapowiadal sie najwyzej srednio, mial kiepski marketing i byl wiecznie podkopywany zarowno przez krytykow, jak i pewna bardzo niesympatyczna grupe 'fanow'. Ogolnie zgadzam sie z Twoja opinia, swietnie sie bawilam, choc dla mnie akurat The Last Jedi byl jeszcze lepszy ;) Alden zdecydowanie przeskoczyl moje oczekiwania, 'kupilam' go od pierwszej minuty.

ocenił(a) film na 8
Mauretania

Bojkot ma jednak miejsce. Co do Last Jedi to po wyjściu z kina byłem zachwycony. Po 3-4 projekcji entuzjazm opadł i zobaczyłem kosmiczne mielizny.

ocenił(a) film na 8
alexander_the_great

No i ilu tych ludzi bojkotuje? Pare setek? Pare tysiecy? W ogolnym rozrachunku to jest tyle co nic, serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones