PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 094
oceny
6,7 10 1 78094
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

że Maul żyje, to historia jego powrotu został przedstawiona w odcinkach:
Brothers, oraz Revenge w serialu Wojny Klonów (The clone wars) zaś założenia syndykatu przestępstw w Revival, Eminence, Shades of Reason i Lawless,


zaś ewentualne historie o innych postaciach z tego serialu w odcinkach:

Nightsisters, Monster , Witches of the Mist, Massacre, Bounty oraz Mandalore Plot, Voyage of Temptation,Duchess of Mandalore, Corruption

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Czy jest powiedziane wprost że to Darth Maul czy po prostu ktoś z tego samego gatunku jest takim easter eggiem do widza?

ocenił(a) film na 9
a_kwitek

A czerwony miecz świetlny? To były Sith, nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

ocenił(a) film na 7
elrond123

Nie oglądałem jeszcze filmu. Sith czy inny użytkownik CSM tak, ale czy Maul we własnej osobie? Fajnie,że wrzucili taki easter egg.

ocenił(a) film na 9
a_kwitek

Oczywiście, że to musi być Maul. Pójdziesz na film, to przekonasz się dlaczego.

ocenił(a) film na 7
a_kwitek

Tak to Maul we własnej osobie, jego postać można zobaczyć również w serialu Rebelianci, który dzieje się po wydarzeniach przedstawionych w tym filmie.

a_kwitek

Ma te same tatuaże, gra go ten sam aktor. Chyba był wymieniony w napisach końcowych ale się nie przyglądałem.

ocenił(a) film na 8
a_kwitek

Cały film to masa nawiązań do TCW, to raczej na sto procent Maul, bo raz że nie byłoby sensu tworzyć identycznej postaci skoro mogą wziąć znaną, ożywioną, pasującą chronologicznie - no i wprost było wspomniane o Dathomirze.

ocenił(a) film na 8
karras

Mnie ciekawi czy Pykowie wciąż dla niego pracują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones