PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609015}
6,3 120
ocen
6,3 10 1 120
Hell and Back Again
powrót do forum filmu Hell and Back Again

Smutno..

ocenił(a) film na 6

Film bardzo przygnębiający, lecz idealnie opisuje traume jaką przeżywa rodzina współczesnego weterana wojennego. Ciekawy i wciągający. Reakcja widowni po zakończeniu projekcji była raczej pozytywna, ale bez rewelacji. Dodam tylko że film był wyświetlany na bydgoskim festivalu Camerimage

ocenił(a) film na 7
smmjs

Gdzie można dorwać ten film ?

Daerr

http://1337x.org/torrent/292942/0/

Daerr

bez polskich napisów na YT.

smmjs

ciekawa musi być trauma po tym jak się morduj
jaka to wojna ?
Na zlecenie żydów / syjonistów i ku zdobywaniu ropy USA wysyła tam młodych ludzi

markin

antysemickie bzdety klepiesz.

taperjeangirl

Wojny były są i będą, są szczęścią natury ludzkiej, a że żydzi w dziejszych czasach pociągają za sznurki to już inna sprawa.

Shade83

Obwinianie Żydów za wszelkie kryzysy i wojny w dzisiejszych czasach to czysty antysemityzm.
To tragicznie śmieszne, kiedy czyta się po raz setny, że Żydzi to, Żydzi tamto...nikt jednak nie przytacza żadnych faktów na poparcie tych swoich antyżydowskich teorii, nasłuchali się propagandy Hamasu i tak klepią i klepią...
Jeśli w grupie odpowiedzialnej za jakiś problem znajduje się choćby jeden, dwóch Żydów to jest już to spisek syjonistów, choćby większość "sprawców" była np. Chrześcijanami.
To jest jakaś chora obsesja wielu ludzi...tragiczna i śmieszna zarazem.

taperjeangirl

Co robią żydzi każdy widzi, palestanyna , bliski wschód, nie ma sensu nic przytaczać bo każdy swoje wie, a inni po prostu chcą żyć w otłumanieniu i z głową w chmurach i cieszyć sie jaki to świat jest doskonały i piękny.

Shade83

"każdy wie" co? "każdy wie", ale nikt nie umie podać przykładów...Każdy to raczej żyje w świecie zakłamania i propagandy.
Ja nie żyję w otumanieniu i z głową w chmurach, nie jestem też Żydówką, ale wiem, że i chrześcijanie, i muzułmanie i inne religie robią tyle samo , jak nie więcej złego niż Żydzi, ale te inne religie znalazły sobie kozła ofiarnego i sprowadzają całe zło tego świata do "spisku syjonistów".

taperjeangirl

"każdy widzi" *

taperjeangirl

JA TEŻ WIDZE

taperjeangirl

nie widziałeś jak żołnierze żydowscy przywiązali dziecko do pancernego samochodu i tak atakowali Palestyńczyków ?

markin

nie widziałam, podaj źródło.

widziałam za to CHRZEŚCIJAŃSKICH żołnierzy USA rzucających szczeniakiem ze skarpy, zabijających ojca z córkami dla zabawy, amerykańskich przedsiębiorców budowlanych strzelających do obywateli również dla zabawy, a ostatnio jednego żołnierza katolika, który rozstrzelał całą rodzinę Irakijczyków wraz z dziećmi...

taperjeangirl

a widziałeś, że katolicki papierze nosi na swojej czapce gwiazdę dawida ?

taperjeangirl

źródło podaj a co ja jestem twoim nauczycielem, konsultantem ja mówię ty słuchasz jak czegoś nie widziałeś to szukaj
od szukania się więcej nauczysz

markin

nie wiedziałam, bo mnie katolicki papież nie interesuje.

a ty chyba mało szukasz lol :]

taperjeangirl

jak się ogarniesz to i tak nie pojmiesz stąd zawsze będziesz czyimś pieskiem najczęściej nieświadomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones