PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347635}

Hellboy - Miecz Burz

Hellboy Animated: Sword of Storms
6,5 1 212
ocen
6,5 10 1 1212
Hellboy Miecz Burz
powrót do forum filmu Hellboy - Miecz Burz

Zmarnowana szansa na świetny film animowany. Akcja jest dosyć statyczna i przewidywalna, nie czuć tego klimatu. Jako przykład walący po oczach podam, że jedna z walk Liz (Elizabeth Sherman) - przyjaciółki Hellboya panującej nad ogniem polegała na tym, że ona staje w płomieniach i się nie rusza a to z czym walczy wije się płonąc, ale nie zdycha i tak kilka razy pod rząd (bo akcja w trakcie tej walki przenosi się do miejsca, gdzie zadymę robi Hellboy) :)
Być może twórcy chcieli by wyglądało to bardziej jak komiks, ale trochę z tym przesadzili. Najciekawsze momenty filmu to te, w których czerpie on z mitologii Japonii (lisy, demony itp.). Gdyby widz był choć trochę bardziej niepewny zakończenia a walki mniej statyczne, to mógłbym nazwać ten film dobrym (pal licho beznadziejną, komputerową animację burzy, która w pewnym momencie wyglądała jak posklejany z kawałków gąbki, obracający się dysk z dziurką na środku) - a tak, jest w moim przekonaniu tylko niezły.

ocenił(a) film na 7
plainman

To samo napisałeś na iplexie AndrzejuG. Mi tam się podobał, chociaż ta waka Liz z potworem, rzeczywiście była nieco dziwna.

ocenił(a) film na 6
doliwaq

Postanowiłem przekleić to do filmwebu, bo na iplex jest mniej przejrzysty system komentowania, no i poza tym ja sam często kieruję się komentarzami, nie tylko recenzją kiedy szukam czegoś do oglądania na filmwebie, więc przynajmniej raz coś napisałem ;)
Mi ten film podobał się częściowo. Momentami było naprawdę fajnie, ale po chwili pozytywne wrażenie było zacierane przez następną drętwą scenę. Dlatego oceniłem jako "niezły" zamiast "dobry" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones