PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790359}
5,3 22 161
ocen
5,3 10 1 22161
4,8 10
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy

Przerzucałam kanały, spojrzałam na tytuł - "Hellboy", więc chciałam obejrzeć swój jedyny ulubiony film tego typu. Miałam z tyłu głowy, że w 2019 powstał jakiś nowy film o tym tytule, ale jakoś nigdy nie miałam na niego ochoty. Skoro jednak leciał w TV, chciałam dać mu szansę. Nie wierzę w to, co zobaczyłam. Ten film jest od początku do końca zły! Tu nie ma żadnego dobrego elementu! Hellboy wygląda jak z jakiegoś przedstawienia dla dzieci o złym diable, w najlepszym wypadku jak z jakiejś parodii na YouTube. Nie wierzyłam, że ta charakteryzacja powstała w 2019 roku... Hellboy wygląda tragicznie, jak zresztą wszystkie te stwory. Muzyka... Jak z jakiegoś beznadziejnego filmu sensacyjnego, puszczanego na TV Pulsach i tym podobnych. I najgorsze chyba... Wymuszany, drętwy, nachalny i niby śmieszny humor... Tragedia. "Oryginalny" Hellboy miał zabawne sytuacje, ale nie jedna po drugiej i nie tak nachalne! O historii się nie wypowiadam, bo nie mogłam się na niej skupić, wstrząsana poczuciem żenady i cringu całkowitego. Zasłużona 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones