PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801817}

Hellraiser: Dzień sądu

Hellraiser: Judgment
3,7 1 726
ocen
3,7 10 1 1726
Hellraiser: Dzień sądu
powrót do forum filmu Hellraiser: Dzień sądu

Oglądałem pierwsze 4 części z lat 80-90' "Hellraiser" wiele lat temu. Potem nastąpiła długoletnia przerwa w oglądaniu. Nawet nie zauważyłem że to w dalszym ciągu się produkuje. Obejżałem najnowszą odsłonę "Hellraiser: Judgment". Takiej dewastacji tego klasycznego horrroru to już dawno nie widziałem, co oni z tym zrobili, co za kicz. Teraz to już nawet nie ryzykuję w obejrzeniu poprzednich części z lat 20tych.

PS: kiedy administrator zamontuje gwiazdki, bo moja gwiazdka 2 czeka na wstawienie :D

ocenił(a) film na 2
mariuszk85

Więc popełniłeś błąd. Bo 5 (przynajmniej tak pamiętam) jest jedną z najlepszych części a 6 ujdzie. Jednym z problemów tej serii jest to, że części 5-8 to filmy rozgrywające się w tym uniwersum ale nie dokładne kontynuacje. Z małymi wyjątkami ale nie będą spoilerował.

PS - moja gwiazdka 2 też czeka :)

shamar

Zgadzam się że części 5 i 6 są niezłe :-)

ocenił(a) film na 2
Chlor_3

Chyba lepsze niż 3 i 4

ocenił(a) film na 6
mariuszk85

Co prawda to prawda. Po 5 cz już zaczęło się to staczać.
najgorsze to sekta i hellworld.
9cz jeszcze nie oglądałem.
A co do Judgment.
Mnie się podobał.
Ok nie startuje nawet do oryg i co najważniejsze brakuje Bradleya, ale cenobici wyglądali całkiem dobrze, ten pocięty w okularach co pisał na maszynie też spoko.
No i niezłe krwawe sceny.
Mnie się nawet podobało.

ocenił(a) film na 4
settokaiba

Revelations obejrz tylko jeśli chcesz zatęsknić za poziomem jaki prezentowała Sekta i Hellworld

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones