PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133594}

Hellraiser: Hellworld.com

Hellraiser: Hellworld
4,8 3 940
ocen
4,8 10 1 3940
Hellraiser: Hellworld.com
powrót do forum filmu Hellraiser: Hellworld.com

3/10

ocenił(a) film na 3

Stracilem nadzieje. Zazwyczaj kiedy zabieram sie za serie, ogladam ja do konca, ale "Revelations" nie obejrze. Ten film to ŚMIEĆ!

ocenił(a) film na 2
MyNameIsDeath

ja też straciłam nadzieję... szkoda gadać nawet:/

ocenił(a) film na 5
MyNameIsDeath

A ja jeszcze sobie oblookam , żeby zobaczyć jak tak fajną serię można spieprzyć.

ocenił(a) film na 3
bodek75

Gratuluje. Obejrzałem wszystkie odsłony "Dzieci kukurydzy", a "Hellraiser: Revelations" nadal nie widziałem. Czuję, że to straszna kupa.

użytkownik usunięty
MyNameIsDeath

I masz rację, to co zrobili tam z Pinhead'a to dramat.

ocenił(a) film na 5

Ta część nie jest zła, patrząc na Hellraiser: Revelations, po 20 min. wyłączyłam. Seria Hellraiser jest jedną z moich ulubionych, ale Revelations to masakra, to co zrobili z Pinhead'a woła o pomstę do piekła ;) Taki sam gniot co Koszmar z ulicy wiązów z 2010 r. tu tez zniszczyli moją drugą ulubiona serię.

użytkownik usunięty
kasiulaxD

Jeśli chodzi o Hellraiser'a to tylko pierwsze dwie części są dobre, reszta to zwykłe odcinanie kuponów. A co do Koszmaru, to chyba jestem jedną z niewielu, którym się podobał ten remake.

ocenił(a) film na 2
MyNameIsDeath

NIE OGLĄDAJ
Chociaż Hellworld to film,który w tej serii osiągnął absolutne dno

ocenił(a) film na 5
Ruben_6

Mi ta seria nie przypadła do gustu, jedynka 4/10 ,dwójka 6/10, trójka 5/10, czwórka 3/10, piąta 2/10, szusta 4/10 Hellword.com to 7/10 a dalszych jeszcze nie widziałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones