PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 708
ocen
5,8 10 1 51708
5,4 7
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules

Będzie z polskim lektorem na blu ray ??? jeśli tak to kiedy można się spodziewać???

kmi123

http://www.empik.com/hercules-ratner-brett,p1103860250,film-p
Ale z opisu wynika że nie ma lektora, o ile to nie pomyłka.

adammarzenka

niestety pomyłka bo pisałem do Empiku ;)

kmi123

ale raczej wątpliwe żeby było z lektorem skoro nawet w kinach nie był z lektorem

ocenił(a) film na 6
kmi123

kiedy ty widziałeś film z "lektorem" w kinie....? Jak już to z dubbingiem...

zomeroorm

dawno temu, a tak po za tym na blu ray są z lektorem i to dużo, a ten akurat jest z napisami to śmieszne

ocenił(a) film na 6
kmi123

szczerze Ci powiem ze jak do premiery nie było to już chyba tylko jakiś TVRIP będzie z lektorkiem.... :/

zomeroorm

może i tak :/ ale i tak dziwne bo Wilk z Wall Street jest z lektorem na blu ray

ocenił(a) film na 6
kmi123

Wilk z Wall Street był raczej dobrze oceniony przez publiczność wiec zrobili lektora na płytki... czego nie można powiedzieć właśnie o Herculesie

ocenił(a) film na 6
zomeroorm

na allegro pisze że z lektorem sprzedają to w końcu będzie lektor czy nie?

ocenił(a) film na 10
Predator2012

o jej przeciez wiadomo ze bedzie lektor te filmy co maja premiery w kinach z napisami za 3 lub 4 miesiace wychodza na bluray i dvd z lektorem oprocz tych filmow co maja dubbing

TiGoN

Ale Herkulesa wydali bez lektora. Czy tak trudno Ci to pojąć?

ocenił(a) film na 10
Balziuba

tak jest zaskoczyli mnie tym no niestety tylko napisy pl ale z czasem bedzie i lektor

TiGoN

To po cholere piszesz,. ze wiadomo ze bedzie lektor, skoro go nie ma? Czesto tak sie wypowiadasz na tematy o których nic nie wiesz? To o tobie świadczy.

kmi123

pytanie za 100 pkt, jaki ty ostatnio widziałes film z lektorem w kinie...he??

aron312

kurde nie wiem musiałbym sobie przypomnieć ale to był Harry Potter chyba

ocenił(a) film na 5
kmi123

HP z lektorem w kinie?!?!?! Matko jedyna, nic dziwnego, że takie zacofanie w tym kraju!!!! Chyba, ze sobie jaja robisz.... Poza tym, kupujesz BD by oglądać z lektorem?! To już lepiej poczekaj aż na tvn puszczą. Szkoda BD na taki syf jakim jest lektor, to profanacja dźwięku.

robert163

żartowałem deklu

ocenił(a) film na 5
kmi123

Wiesz, wszystko jest możliwe, zwłaszcza w tym kraju, więc jak nie pozostawisz znaczków typu ";)", to ciężko wyczuć żart... deklu.

aron312

W 2012 był. „Bitwa pod Wiedniem” się nazywał – miał iść tylko z napisami, ale że kina się burzyły, że bez polskiej wersji nie będą na to chodziły wycieczki szkolne, to dystrybutor na tydzień przed premierą dograł na szybko lektora, bo na dubbing już nie mieli czasu. No i podczas festiwali albo przeglądów filmowych czasem się zdarza, że lektor czyta na żywo film dla dzieci.

ocenił(a) film na 7
kmi123

Będzie.W sieci jest już z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones