PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 702
oceny
5,8 10 1 51702
5,4 7
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules

Katastrofa roku.

ocenił(a) film na 3

Bardzo zainteresowała mnie wieść o powstającej produkcji. Śledziłem postępy i syciłem się nienagannymi zdjęciami, a następnie trailerami. Będzie w kinie - pójdę. Szczęśliwie się złożyło, że nie miałem czasu i pozostało mi czekać na wydanie BD. Dzisiaj miałem okazje obejrzeć.

Pierwsze minuty strzeliły mnie w pysk - dosłownie. Nie miałem ochoty dłużej oglądać - kolejny nielot wyprodukowany bez pomysłu. Później nie było wcale lepiej, a najbardziej irytowały tandetne teksty zerżnięte z innych (starszych) produkcji. Chcieli zrobić wszystko w jednym i natrzepać kasy - udało im się nabrać niejednego, znowu. Film na poziomie "legenda herkulesa".

Film zasłużył na niższą średnia, ale rozumiem, że "the rock" zawyżył - sam go lubię. Czytałem, że film jest zabawny. Jeśli ktoś ma te trzynaście lat i mało jeszcze wiedział, to może się uśmiechnąć nie więcej, niż dwa razy.

użytkownik usunięty
NedznySzczur

Gruba przesada, porównaj to do ekranizacji Wiedźmina Brodzkiego. Nie mam słów by go skomentować ;p Ciekaw jestem twojego komentrza ;p Z drugiej strony czego oczekiwałeś po Herkulesie, któremu tylko na siłę można zarzucić coś pod względem dialogów, fabuły i obsady ;p

ocenił(a) film na 3
NedznySzczur

Zgadzam się.
Jak można zepsuć film o Herkulesie? Jak widać można.
Nadaje się do oglądania jako głupawa komedia na luzie w domu przy piwie. Jakbym wydała na 25 zł w Imaxie to by mnie szlag trafił. A oceniłam go jako słaby ponieważ ten film był na serio.

ocenił(a) film na 3
NedznySzczur

Zgadzam się w 100% !!!!!!!!!!! Nikomu nie polecam.....z wyjątkiem dzieci.

ocenił(a) film na 3
NedznySzczur

Najlepszy Hercules ostatniego okresu. Jednakze film jest slaby. Jedyne co bylo rewelacyjne to walenie pala po lbach przez Rocka. Ostatnia scena mogla nieco uratowac ten film. Ale jezeli kilkudziesieciu lucznikow z 10m nie moze kogos trafic to ja tego nie kupuje :)

ocenił(a) film na 3
NedznySzczur

Zdecydowanie podzielam opinie, oglądając trailer spodziewałem się czegoś naprawdę w dobrym stylu... jednak się zawiodłem... ta historia pokazana w ten sposób, totalnie do mnie nie przemówiła... gra aktorska też była słaba, próby koncentracji głównego bohatera na przeciwników w kilku momentach filmu, wyglądała jakby go nie dowidział i szukał go wzrokiem :P nie mogłem odeprzeć takiego wrażenia :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones