PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 668
ocen
5,8 10 1 51668
5,5 6
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules

Wczoraj byłem na filmie w kinie i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Film okazał się lepszy niż trailer. Fajna muzyka. Ciekawe sceny bitew. Najbardziej podobała mi się bitwa z zielonymi tubylcami (czy jak tam to szło). Dla mnie 10/10 :D

ocenił(a) film na 6
Thranduil231

10 to stanowczo za dużo. Film jest fajny taki Heroic Fantasy.
Nie spodziewałem się po nim arcydzieła, ale daje radę.
Fajne efekty , fajni bohaterowie. Nawet Johnson daje radę.

ocenił(a) film na 8
SamSabat

Mnie tam się podobało :P

SamSabat

Tylko, że tu nie ma fantasy. Wszystko okazało się bajką zmyśloną przez bratanka Jolaosa. Masz nawet scenę z głowami hydry - ludzkie głowy w krokodylich skórach, albo centaury, czyli ludzi na koniach pod światło. Ja nie wiem jak można tego nie zauważyć i uwazać, że film jest fantasy...
Z tego względu mi się nie podobał, bo liczyłem na dobry mitologiczny film...

KLAssurbanipal

OO to mam pytanie bo nie wiem czy isc do kina na ten film. Hydry to wiem ze były zmyslone ale to ze np był nadludzko silny i na trailerze rzucił koniem, albo jednym ciosem maczugi zmiatal kilku gosci na raz to tez było zmyslone???

ocenił(a) film na 6
czaro2435

Nie, to jest całkowicie naturalne, nie fantasy ;)
Przecież każdy zabijaka rzuca koniem.
KLAssurbanipal Wiesz co to znaczy Spoiler?
Wiesz co to jest Heroic Fantasy to sobie poczytaj :)

SamSabat

Nie pouczaj mnie sam nie mają zielonego pojęcia. Nie jest to żadne heroic fantasy, kiedy akcja dzieje się w historycznych czasach. Nie ma tutaj żadnego fantastycznego elementu. Heroic fantasy mielibyśmy, kiedy bohater walczyłby z mitologicznymi stworzeniami naprawdę.
Poza tym jaki spoiler skoro odpowiadam Tobie a już film oglądałeś? Wątpię, żeby wczytywały się osoby, które nie liczą na spoiler. Wejście w temat bez oglądania filmu to 90% szansy na spoiler.

ocenił(a) film na 8
czaro2435

To akurat nie było zmyślone bo Hercules był silny :)

ocenił(a) film na 8
Thranduil231

Świetny film mi też się podoba.

ocenił(a) film na 8
Chomik10

No i fajnie :)

ocenił(a) film na 7
Chomik10

może i film był widowiskowo-rozrywkowy, ale bez przesady z tą oceną , to żadne arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

zależy dla kogo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones