PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39336}

Herkules i zaginione królestwo

Hercules: The Legendary Journeys - Hercules and the Lost Kingdom
6,4 931
ocen
6,4 10 1 931
Herkules i zaginione królestwo
powrót do forum filmu Herkules i zaginione królestwo
ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

Mam 3 filmy o Herkulesie z głosem Szołajskiego.

ocenił(a) film na 6
dudek1520

He he, ja też. Ale pozostałe dwa to niestety nie do zdobycia.

ocenił(a) film na 10
adamus0101

Mam nadzieję że uda się je jeszcze zdobyć. Jakiś czas temu myślałem że te 2 ostatnie też są niemożliwe. A masz może film Błękitne tornado z 1991 z Benedictem bo poszukuję albo jakieś odcinki Herkulesa nagrane z Polsatu?

ocenił(a) film na 6
dudek1520

Błękitne tornado jest na ch_omiku ale chyba po rosyjsku. Z Lucjanem Szołajskim mam nawet cały folder na gryzoniu, ale niestety brak Herkulesa z Polsatu.

ocenił(a) film na 10
adamus0101

To wiem że jest po rosyjsku. Film był wydany u nas na vhs, podobno Knapik był lektorem. Mógłbyś podać nazwę swojego gryzonia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
dudek1520

this_NICK_is_DICK (pisownia oryginalna wraz ze wszystkimi znakami):)

ocenił(a) film na 10
adamus0101

Dzięki bardzo. Jakbyś znalazł jeszcze jakiegoś Herkulesa z Szołajskim albo z lektorem takie seriale jak Matlock (pierwszy sezon), Żar tropików, Kojak, Tequilla i Bonetti czy Nocny patrol lub mało znane filmy z tymi aktorami z tych seriali byłbym Ci wdzięczny za informację. Pozdrawiam.

adamus0101

Posiadam je na vhs.

ocenił(a) film na 10
Thief_

A mógłbyś jakoś mi je udostępnić? Prosiłbym o kontakt.

dudek1520

Cześć. Podaj swoj email. Tutaj nie piszmy

ocenił(a) film na 9
dudek1520

Mam 4 części z głosem Szołajskiego nagrane

ocenił(a) film na 10
Axel

To czwarta która? Mi brakuje: Zaginione królestwo i W królestwie podziemi. Którąś z nich wtedy masz?

dudek1520

Mam te filmy. Napisz mi na email: sanjano@wp.pl

ocenił(a) film na 10
Thief_

Napisałem.

Thief_

Cześć, czy posiadasz nadal Herkules w Królestwie Podziemi oraz Herkules i Zaginione Królestwo z normalnym polskim lektorem?

ocenił(a) film na 9
ApolloCreed_

Pewnie wszyscy wiedzą, że na Sci Fi Universal puszczają wszystkie sezony Herkulesa (w tej chwili kończą sezon 6.) Jeśli ktoś umie
i ma możliwość zgrywania i wrzucania np. na swojego chomika byłbym naprawdę bardzo wdzięczny. Chodzi mi głównie o 5-ty i 6-ty sezon, bo tylko tych jeszcze nikt nie wrzucił z lektorem do internetu. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

Dla mnie, najlepiej ogladalo i sluchalo sie Xeny i Herkulesa, kiedy dialogi czytal jeden lektor - Piotr Borowiec. Wspanialy glos! Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones