PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871821}
6,4 28 181
ocen
6,4 10 1 28181
6,4 43
oceny krytyków
Hiacynt
powrót do forum filmu Hiacynt

Hiacynt

ocenił(a) film na 7

Film bardzo dobry i tak trudny w dzisiejszych czasach, w dobie obrony LGBT. Sceny aktów seksualnych tak trudne do odegrania, że jestem pełna podziwu jak naturalnie i przekonująco to wyszło. Aktorzy są pierwszorzędni. Jestem ciekawa jaki był odbiór osob, które mają inny światopogląd. Cieszę się, że w dobie naszej polityki i tego jak jest prowadzona, ten film powstał i ile może dać do myślenia. Bardzo potrzebny film.

ocenił(a) film na 6
ginusia

Scena seksu tak dobra, że aż wzrok trzeba odwracać, a zarazem nie wulgarna. Dla mnie nie potrzebna, ale to rzecz gustu.

ocenił(a) film na 4
ginusia

Co Ci ten film dał do myślenia?

ginusia

Nie wiem co ten film dał Ci do myślenia, ale w istocie powiela bzdurę, że orientację to można sobie zmieniać ot tak sobie jak za przyciśnięciem guzika. Polemizowałbym też ze stwierdzeniem w "dobie obrony LGBT", bo mamy raczej dobę "propagandy LGBT" i ten film doskonale się w nią wpisuje. A o "Hiacyncie" to się tyle dowiedziałem z tego filmu co nic, po za tym że była jakaś taka akcja w PRL przeciwko środowiskom homoseksualnym.

ginusia

przecież nie na tym polegała akcja hiacynt, poczytaj sobie o histori.
Wyszła zwykła pedalska papka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones