PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283711}
5,4 70 482
oceny
5,4 10 1 70482
3,5 6
ocen krytyków
High School Musical
powrót do forum filmu High School Musical

Żart. 1/10

ocenił(a) film na 1

Przypadkiem byłam zmuszona obejrzeć ten gniot z moją małą kuzynką, której chwilowo pilnowałam. O ludzie brak mi słów. Ale spoko jak ktoś lubi kolorowo poubieraną młodzież, tańczącą przy obiedzie na stołówce to spoko. pozdrawiam.

kasia_roza

haha dokladnie. ale nie zapominajmy ze to film dla dzieci. z drugiej jednak strony... glupi brdzo, pierze mózg. juz wolalabym polatac z kurami niz taki gniot ogladac

ocenił(a) film na 2
ambershine

Zgadzam się tragedia ;/ . Ja też gdyby nie to, że nie miałem wyjścia to za Chiny bym tego nie obejrzał.

ocenił(a) film na 1
bielek1991

Ja też byłem zmuszony i podsumuje to tytułem jeszcze innego gniota- "Nigdy w życiu"

kasia_roza

Nie powiem że to jakieś arcydzieło . Ale jak byłam dzieckiem bardzo go lubiłam . Dalej nie jest taki zły . :)

ocenił(a) film na 5
Natalcia2055

film w 100% osiągnął zamierzany cel, przeznaczony jest dla 10latków i im się to podoba, oglądałem film w wieku 12 albo 13 lat i nie był tak tragiczny, widziałem gorsze

ocenił(a) film na 4
terman

Szczerze mówiąc, wolę żeby 10latki oglądały to niż Milenę Cytrus w roli Hanny Montanny

ocenił(a) film na 1
SnapeForever

Hanna Montana to już w ogóle porażka. Robią dzieciom i nastolatkom wodę z mózgu.

ocenił(a) film na 1
terman

E tam, mojemu bratu się to nie podobało(jestem z niego dumny!). Trzeba przyznać, ze naprawdę ciężko patrzeć na takie cukierkowe filmidła. Za moich czasów było lepiej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones