PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283711}
5,4 70 478
ocen
5,4 10 1 70478
3,5 6
ocen krytyków
High School Musical
powrót do forum filmu High School Musical

Domyślam się, że nikt mi nie odpowie, naprawdę mało kto pamięta... ale spróbuję.
Jeszcze za czasów, kiedy w TVP 1 pokazywany był sobotni cykl "Walt Disney przedstawia", właśnie w tym cyklu po kreskówce "Szmergiel", bądź innej pokazywany był serial "Zwariowana szkoła" (tak był nazywany przez gazety z programem TV oraz przez samą TVP). Kompletnie nie pamiętam jak się nazywali bohaterowie, pamiętam jedynie, że parę razy pokazywali dwie dziewczyny w jakiejś rozgłośni radiowej szkolnej, pamiętam jak jeden z chłopaków tam występujących miał w szkole sprzedawać lody włoskie, ale zepsuł maszynę, która je wydawała i musiał je sobie nabierać do ust, a w czołówce dzieciaki tancząc jak w jakimś musicalu - podobnego do tego - śpiewali po amerykańsku coś w stylu "Taka okazja zdarza się raz w życiu twym" (napisy polskie były na dole ekranu).
Czy ktoś mógłby nie na to nakierować? Uważam, że to ciekawa produkcja była.

ocenił(a) film na 10
Konieczko

cos mi sie kojarzy ale pamietam jak przez mgle

ocenił(a) film na 9
nathira1988

No dzienx za dobre chęci. Kurczę, fajne to było...

Konieczko

i co juz wiesz co to za serial? jesli tak to podaj tytul ;P

ocenił(a) film na 9
PawelM

Wiem, po tylu latach wreszcie wiem, dzieki pomocy pewnej osoby z Internetu :) Oryginalny tytuł to "Hull High".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones