PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283711}
5,4 70 489
ocen
5,4 10 1 70489
3,5 6
ocen krytyków
High School Musical
powrót do forum filmu High School Musical

Tak to niestety prawda, że Disney wypuścił na rynek ogłupiający i nic sobą
nie reprezentujący kicz w postaci haniek posraniek i hsm'ów, które nie
przekazują żadnych konkretnych wartości, nie rozbudzają żadnej wyobraźni.

I w końcu można zauważyć że nasze społeczeństwo głupieje, a z mózgów robi
się błoto. nie twierdzę że dzieci powinny zagłębiać się w ciężkiej literaturze choć 13 lat (skala wieku fanek tego Disnejowskiego chłamu),
powinno już do czegoś zobowiązywać, dzieci trzeba rozwijać, a nie karmić
odmóżdżonym filmem, i szerzyć (proszę wybaczyć), kurewstwo.

Gotrek09

Zgadzam się z tobą. Ten to wielkie gówno. Rzygać mi się chce tym Hsm-em i Hanią Posraną. Te produkcje niszczą dzieciom mózg.

maxior

Ostatnio Disney, powypuszczał swoje stare Bajki, jak Król Lew, Mulan,
piękna i Bestia na DVD, ale z tego co wiem to niestety hanki posranki
przytłaczają te bajki które jednak dla dzieci niosły ogromne wartości,
wydaje mi się że powinni po prostu wycofać ten chłam, i wrócić do klasyki
Disneya.

Gotrek09

No cóż, wielu nie chce przyjąć tego do wiadomości, ale dzisiejsza młodzież w 80% jest ogłupiona. A Disney wypuszcza filmy pokroju HSM ponieważ przynoszą zysk. Przyczyniają się do tego w ogromnym stopniu osoby, które mówią "Obejrzę ten pedalski film a potem wyśmieję go na filmwebie". A producenci nie będą zwracać uwagi, czy film zdobył wysoką oceną wśród widzów, ale że cieszy się popularnością.

ocenił(a) film na 1
Gotrek09

tez sie zgadzam,film odmożdzony nic wartosciowego nie przekazuje

ocenił(a) film na 1
sensimila

Powiem tylko tyle- Disney się pewnie w grobie przewraca. Wyprodukować taki chłam, to już szczyt szczytów, a robić z tego pełną komerchę (plecaczki, zeszyciki, piórniczki)- człowiek tylko chce to wszystko spalić.

yvonne_93

Te gówniane produkcję szkodzą zwłaszcza młodemu społeczeństwu Polskiemu, ponieważ pokazuje młodzież amerykańską w krzywym zwierciadle, młodzież głupią i rozszalałą, którą nasza młodzież próbuje naśladować, dlatego uważam że nasze granice powinny być zamknięte na kulturę USA, ponieważ wszystko co do nas wpływa wypacza nasze młode społeczeństwo, przykładowo nasi dresi to odpowiednicy murzyńskich slamsów, a sprzedajne nastolatki to efekt właśnie najnowszych produkcji Disneya, nie wspomnę już o McDonaldach dzięki którym niedługo będziemy wszyscy otyli i będziemy obżerać się na modłę amerykańską, no ale cóż tu można jedynie sobie pogadać, bo coś co przynosi zyski nie da się łatwo usunąć.

ocenił(a) film na 1
yvonne_93

"(plecaczki, zeszyciki, piórniczki)- człowiek tylko chce to wszystko spalić"
wow, ale było by ogromne ognicho. Takie ognisko było by ciekawsze od tych wszystkich pomyłek XXIw.

ocenił(a) film na 1
Gotrek09

Dodam tylko od siebie... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :) Oglądniecie grozi utratą mózgu, przed obejrzeniem zapoznaj się tymi komerażami bądź po prostu popatrz na ocenę. Miałem ochotę się porzygać, pyzatym był to pierwszy film który nie wytrzymałem w całości tylko oglądałem pod koniec w kratkę. SYF

Doroteusz

HSM to fajny film. Ciekawa chistoria... boska!
A wy się nie znacie!!
Blllleeeeeeeeeeeeeeeeeee! :D :) :(:

ocenił(a) film na 1
Annys

Oto przykła odmóżdżania ludzi.
Annys już tylko fanatyczki tych pierdółek cię jakoś "szanują".
Do nauki a nie tylko miley posranki czy hight school głupoty.

Lwie_Serce

Ej, lwie cos tam odwal siem!!! todź ze jestes dórniem to nie 1 głópi wie!!

Annys

Annys, zmiażdżyłaś mnie... Jak można być takim anlfabetą?! Potem fanki Biebera, Miley i HSM dziwią się, że nikt ich nie szanuje, wszyscy ich atakują i obrażają. Naucz się pisać, zamiast oglądać HM weź do ręki słownik i poucz się dziewczyno!

Lwie_Serce

Lwie_Serce - święta prawda.

ocenił(a) film na 2
Gotrek09

Ja powiem krótka nic mnie nie tak nie wkurwia jak to cuś , kulwa mać .... Jedynym evenementem masowym porównywalnym do tego jest to, że Lepper miał 5 lat temu 2 % głosów....Sam fakt ,że pociągają cię takie kretynizmy świadzczy o tobie i o tym co ,,masz w głowie,, ...

ocenił(a) film na 2
Gotrek09

A czego się spodziewaliście, w końcu HSM reżyserował Polak :D

ocenił(a) film na 2
Ilusia92

hahaahaha

ocenił(a) film na 10
Gotrek09

ŻAL NIE ZNACIE SIE WOGOLE ;/ OGLONDACIE TAKIE NUDY JAK OJCIEC CHRZESTNY A POTEM SIE WYMONDRZACIE JACY TO WY NIE JESTESCIE MONDRZY. ŻAL MI WAS WSZYSTKICH ! HSM TO SWIETNY FILM

HSMnajlepszyFilmEveR

Dzieciaku ile ty masz lat ?

ocenił(a) film na 2
maxior

Albo 12, albo to tylko prowokacja :D

Ilusia92

Sądząc po pisowni to tak z 10?

Sophie1926

Wejdźcie na jej blog.

maxior

Właśnie po jej blogu to wnioskuję.

Sophie1926

Zapraszam na mój nowy blog na temat użytkownika HSMnajlepszyFilmEveR: http://www.filmweb.pl/user/maxior/blog/526080

ocenił(a) film na 2
HSMnajlepszyFilmEveR

Dobra podpucha :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones