PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283711}
5,4 70 489
ocen
5,4 10 1 70489
3,5 6
ocen krytyków
High School Musical
powrót do forum filmu High School Musical

Tragedia... Gdzie się podziały filmy takie jak Król Lew, Piękna i Bestia,
czy seriale jak Kaczor Donald itd???????
Co to ma cholera byc? Bardziej pustej i tandetnej rzeczy w zyciu nie
widzialem. Do kupy dochodzi jeszcze cala Hanna Montana. Naprawdę, za głowę
się łapię jak to widzę i słysze.

ocenił(a) film na 1
vader666

całkowicie zgadzam się z Twoją opinią. Typowe disnejowskie bajki już nie wrócą. Wyżej wymienione przez Ciebie przykłady to czysta klasyka - a HSM no cóż...poniżej poziomu morza.

AnimeSucks

Ostatnio Disney, powypuszczał swoje stare Bajki, jak Król Lew, Mulan,
piękna i Bestia na DVD, ale z tego co wiem to niestety hanki posranki
przytłaczają te bajki które jednak dla dzieci niosły ogromne wartości,
wydaje mi się że powinni po prostu wycofać ten chłam, i wrócić do klasyki
Disneya.

użytkownik usunięty
Gotrek09

Tak, szczerze to myślę, że wystarczyłoby przestać to reklamować, a ten szał zdechłby śmiercią naturalną (tak jak kilka lat temu był z Pokemonami, o których teraz już mało kto pamięta). Dzieci łatwo ulegają reklamie, szczególnie tej na kanałach TV do nich skierowanych (w tym przypadku mówię oczywiście o Disney Channel). Nie mówię, że to źle, sam kiedyś temu ulegałem i wyrosłem z tego, ale polecać dzieciakom się powinno wartościowsze produkcje, choćby animacje ze studia Pixar będącego przecież częścią Disneya.

no niestety cna dzień dzisiejszy jest to nie mal tak niemożliwe jak wycofanie i zakazanie sprzedaży papierosów, jest to po prostu zbyt duża kasa żeby to wyrzucić, a ludzie są dziś nastawieni wyłącznie na komercję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones