PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283711}
5,4 70 489
ocen
5,4 10 1 70489
3,5 6
ocen krytyków
High School Musical
powrót do forum filmu High School Musical

Który z tych chłopaków bardziej sie wam podoba ?? nie chodzi tylko o wygląd ale tez o glos i osobowosc... komentujcie....

Juleczka_Efron

Wygląd - niestety Zac Efron
Głos - Andrzej Lampert (nie do pobicia)
Osobowość - Andrzej Lampert
Podumowując: ANDRZEJ LAMPERT :D.

użytkownik usunięty
Juleczka_Efron

a ja wolę Zaca Efrona !!!!

ocenił(a) film na 2

Lampert bo ma wspaniały głos, nie jest "cukierkowaty" i nie jest taki cytuje "słitaśny" jak Zac
i chwała mu za to

Juleczka_Efron

Lampert :) Nie robi z siebie takiego słodkiego cukiereczka jak Z.E.

ocenił(a) film na 1
Juleczka_Efron

Zdecydowanie Lampert. Za wygląd, głosi przede wszystkim za PiN! Tworzy wspaniałą muzykę i ogólnie jest świetny:)

ocenił(a) film na 10
Juleczka_Efron

Zdecydowanie Zac!!!!! Jest ładny,ma śliczny głos,a tego całego Andrzejka nawet nie znam. xD Ale po fotach jest brzydki,a Zaca i tak wole. ;P

Mala_27

Co to w ogóle za stwierdzenie "jest brzydki"?! Sorry no, ale przynajmniej nie jest takim słodkim cukierkiem jak Zac...

Dzasmin

Sorry ale Zac Efron nie jest cukierkiem tylko człowiekiem. Poza tym Lampert jest starszy od Zaca o jakieś sześć lat więc jak ma "robić z siebie cukierka"? No i Lampert nie zagrał w HSM co również uniemożliwia mu "robienie z siebie cukierka".

Który lepszy... hmmm...
Lampert nie jest brzydki, kwiestia gustu. Ale Zac jest przystojniejszy. Głos. Hmmm. Podobał mi się zarówno Zaca jak i Lamperta. Osobowość... nie znam żadnego osobiście więc się nie wypowiadam. Cóż, wolę Zac'a. Bo tak... i wcale mi się nie podoba, a w HSM nie zagrał zbyt dobrze. Dziwny był jakiś.

ocenił(a) film na 10
Juleczka_Efron

Oh dobra.Może źle się wyraziłam ze jest brzydki,ale to moje zdanie,nie? Ja osobiście wolę Zaca i nie musicie się czepiać,każdy ma prawo do własnego zdania.

Mala_27

Spokojnie... To, że Ci się Lampert nie podoba to nie znaczy, że musisz pisać, że jest "BRZYDKI". Sama napisałam, że Zac jest przystojniejszy, mimo że nie odpowiada mi ta jego "słodkość"... I nie zabraniam NIKOMU wyrażać swoich opinii, po prostu nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Lampert jest "brzydki"... Chyba brzydkich ludzi nie widziałaś... Może po prostu jest mniej przystojny niż Zac, ale sam posiada jakąś tam oryginalną urodę :).

ocenił(a) film na 5
Dzasmin

Zdecydowanie Lampert!Do Zaca nic nie mam i fakt,ze jest przystojny,ale jakos za nim nie przepadam.Andrzej ma wspanialy glos dlatego glosik na niego:)

Juleczka_Efron

Równo :) Obydwoje wydają się być spoko :)

Juleczka_Efron

Pewnie, że Zac ;))) Możemy ich oceniać tylko za wygląd i ogólne wrażenie, a nie za osobowość a tu zdecydownie wygrywa Zac XD

Juleczka_Efron

zdecydowanie Andrzej Lamper;]

Endi jest the best;];]

ocenił(a) film na 7
Juleczka_Efron

Ludu!
Nie piszcie że wam się jego glos podoba bo w HSM on wcale nie śpiewał. Jakiś koleś robił to za niego i nawet Efron powiedził to w jakimś wywiadzie. Wynalazłam to wszystko jak jeszcze miałam manie na hsm. Teraz film mnie drażni. A Lampert ładnie śpiewa, polską wersje Breaking Free zaśpiewał mistrzowsko. xD

Juleczka_Efron

na 100% Andrzej Lampert jest najlepszy we wszystkim

Juleczka_Efron

Boże, widzisz a nie grzmisz !!!!!!!!!!!!!!

Damona

oczywiście zac efron ^^



^_^




;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddd

ocenił(a) film na 10
Juleczka_Efron

JA WOLE ZACA ZAPRASZAM DO SIEBIE

ocenił(a) film na 2
Juleczka_Efron

Aż mi się przykro robi jak to czytam. I pomyśleć, że jeszcze 3 lata temu sama szalałam za HSM i tym Zacusiem ;D To się w palę nie mieści ;D Na szczęście z takich rzeczy się wyrasta i można obiektywnie spojrzeć na sprawę ;)
Więc odpowiedź jest następująca: Uwielbiam Andrzeja - za jego cudowny głos, który niewątpliwie można zaliczyć do jednych z lepszych w tym kraju, wygląd - cóż nie jest on tu najważniejszy, poza tym nie mi to oceniać ;) Osobowość - niewątpliwie ma ją Andrzej. Niestety Zac to taki sztuczny twór wytworzony tylko dlatego, żeby banda 13-latek piszczała na jego wygląd. Odnosząc się do filmu jest on zwyczajnie pusty, tzw. szału ni ma ;) Może dla nieświadomych nastek będzie on odpowiedni ;) Pozdrawiam.
PS: Nie ograniczajmy twórczości Lamperta tylko do marnego 'Masz w sobie wiarę'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones