PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682867}

Hipersztorm

500 MPH Storm
2,4 713
ocen
2,4 10 1 713
Hipersztorm
powrót do forum filmu Hipersztorm

zarówno realizacyjnej jak i fabularnej.

manuka

Czyżby The Asylum się poprawiło heheehhe Bo są królami gniotów hehehhe:) W końcu zatrudnili Caspen Van Dien na pewno lepszy aktor niż ci co normalnie The Asylum zatrudnia bo to nie aktorzy tylko pseudoaktorzy jak w para dokumentach

ocenił(a) film na 1
anubis2342

to był sarkazm z mojej strony; mam nadzieję, że nie pozostawia to wątpliwości

manuka

The Asylum nie może nic dobrego nagrać bo to wytwórnia bubli :)

ocenił(a) film na 2
anubis2342

Nie znałem wcześniej tej wytwórni, ale teraz dzięki Waszym wpisom i po obejrzeniu tego "dzieła", wiem że należy jej produkcje omijać szerokim łukiem. Zastanawia mnie tylko po co się kręci takie głupoty, czy te produkcje w ogóle się zwracają ?

GodAs

Każdy bubel ma swoich odbiorców. Ten co obejrzałeś to jeszcze w porównaniu z wcześniejszymi filmami jest super. Obejrzyj sobie Podróbkę filmu Pacyfic Rim nazywa sie "Atlantic Rim" kurcze Power Rengers to przy tym majstersztyk heheheh:)Z Polskich telewizji która zakupuje filmy od tego studia jest TV PULS. Ostatnio leciała podróbka :Battleship Bitwa O Ziemię o nazwie American Battleship hehehe :) Tu małe wyjaśnienie co to za wytwórnia. The Asylum --amerykański producent i dystrybutor filmowy, skupiający się na produkcjach niskobudżetowych, najczęściej przeznaczonych bezpośrednio na DVD. Studio znane jest z niskobudżetowych wersji hollywoodzkich hitów, które prasa określiła terminem mockbuster. Przykłady podróbek Wersja Hollywoodzka:"Jestem legendą: Wersja The Asylum: "Ostatni żywy człowiek" Wersja Hollywoodzka:"Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" Wersja The Asylum: " Dzień, w którym Ziemia zamarła" Wersja Hollywoodzka:"Transformers" Wersja The Asylum;" Transmorphers" no tak samo jest z tym Wersja Hollywoodzka:"Pacyfic Rim" Wersja The Asylum: "Atlantic Rim" ogólnie jest tego więcej Robią niskobudżetowe GNIOTY .Zwracają się bo są odbiorcy typu drętwe telewizje no na BluRay jak wydają a wiara kupuje często mają bardzo zbliżone tytuły do ich Hollwodzkich wersji i niektórzy się nacinają np"Pacific Rim a ci zrobili Atlantic Rim. Pozdrawiam i życzę miłych wrażeń z produkcjami od The Asylum(to był sarkazm hehe:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
anubis2342

Dzięki za wyjaśnienie. Firma jednak robi interes na ludzkich pomyłkach. Mnie też kiedyś zdarzyło się kupić w ciemno kilka filmów gazetkowych i miałem z nich podstawki pod kawę.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones