PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106852}

Historia Judy Garland

Life with Judy Garland: Me and My Shadows
7,0 189
ocen
7,0 10 1 189
Historia Judy Garland
powrót do forum filmu Historia Judy Garland

.....

ocenił(a) film na 9

Oglądałam ten film i muszę powiedzieć że jest świetny! aktorstwo 1 klasa! Davis I Garber cudowni!!!!!! Polecam

_Holly_

a skąd go wzięłaś??

asia0123

Gdzie można obejrzeć ten film??

Ruby_Angel

mi się go udało kupić na allegro ;)

ocenił(a) film na 8
Ruby_Angel

Na chom i kuj jest ;)

ocenił(a) film na 8
_Holly_

ja jestem w sumie w trakcie oglądania filmu bo zaczęłam wczoraj ale w końcu poszłam spać, ale już teraz mam wrażenie, że trochę młodą Judy przerysowali bo momentami sprawia wrażenie niedorozwiniętej albo niedouczonej... wiem, że była ona niepewna siebie, nie wierzyła w swoje możliwości ale wydaje mi się, że trochę przesadzili, ale może po seansie całości się to zmieni, a jakie Wy odnieśliście wrażenie?

ocenił(a) film na 8
agnessa

Raczej bym napisała ,że była osobą nieśmiałą a później nawet znerwicowaną bo (a takimi osobami łatwo manipulować) dla wytwórni musiała być idealna zamiast być sobą.
Chciała pomóc rodzinie i spełnić marzenie. Matka która zamiast ją wspierać i kochać znalazła sobie innego mężczyznę a dla wytwórni była tylko przedmiot do robienia pieniędzy (przypomina mi to trochę historie M. Jacksona). Więc mnie nie zdziwiło to co się z nią później działo i,że to doprowadziło ją do uzależnienia.
Ps. Bardzo smutna ale prawdziwa historia.

_Holly_

Historia Judy jest przejmująca, aktorka grająca Garland zdała egzamin tworząc dobrą kreację ale film mnie rozczarował - narracja była fatalna i zupełnie niepotrzebna wręcz narzucała sposób postrzegania tego co działo się na ekranie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones