PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285241}

Historia pewnej ucieczki

Crónica de una fuga
6,9 297
ocen
6,9 10 1 297
Historia pewnej ucieczki
powrót do forum filmu Historia pewnej ucieczki

bardzo ciekawy obraz, bijący reazlizmem i naturalnośią, zarówno w grze aktorów jak i z zaistaniłcyh sytuacji....
ale kino! rlz.
pzdr ;)

ocenił(a) film na 8
WojtaSz

Zdecydowanie popieram. Mocna ósemka :)

8/10

WojtaSz

Kapitalny film, wprowadzajacy widza w niesamowity klimat, ktory potrafi doglebnie go poruszyc....
Niesamowite fakty, dokonane hitlerowskimi metodami na niewinnych ludziach....!!

Polecam!

10/10

kawsar

mroczna argentyna sobie obejrzyj

WojtaSz

http://releaseweb.pl/?p=1788

ocenił(a) film na 9
WojtaSz

Oj,jeden z ciekawszych filmów jaki oglądałem,ukazuje problemy z którymi borykali się Argentyńczycy podczas Hunty wojskowej.Za te filmy niezależne uwielbiam Ale Kino i TVP Kultura :)

ocenił(a) film na 7
WojtaSz

A mnie czegoś w części przed ucieczką brakowało. Trochę sztuczne mi się to wydawało, brak naturalizmu. Dom starano się filmować jak w jakimś horrorze, "Sierocińcu" - mnie to raziło. Może dlatego, że nastawiałem się na typowy thriller, a w pierwszej połowie był to raczej film poltyczny. Ucieczka bez zastrzeżeń:-). Zainteresowanym juntą Videli i jej metodami polecam film "La historia oficial".

icek_3

"La historia oficial". Co to jest za film? Rozumiem, że ma to pewien fabularny związek z "Historią pewnej ucieczki"? Szukałam filmu, ale nie mogę go znaleść...? Czy możesz mi streścić fabyułę i wydać własną opinię na temat poleconej ekranizacji? Domniemam, że film bazuje na faktach autentycznych opierających się na częstych porwaniach dzieci dla okupu? Przynajmiej odebrałam takie wrażenie...Jeżeli się myslę, popraw.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
icek_3

Na osiołku...?

Hm...

Nie używam takich programów.



Przeczepie jeszcze inne strony.

ocenił(a) film na 9
kawsar

pewnie chodziło o emule :)

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones