PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523}
7,1 10 911
ocen
7,1 10 1 10911
7,0 7
ocen krytyków
Historie miłosne
powrót do forum filmu Historie miłosne

jak Tamara mówiła po rosyjsku?Ja jestem z pokolenia,które jeszcze w szkole miało
rosyjski,ale wszystkiego nie zrozumiałem,a co maja powiedzieć osoby,które rosyjskiego nie
znają wcale?Czy tak trudno było zrobić tłumaczenie i dać polski tekst na dole ekranu?

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

Ona mówiła głównie o tym, iż jej mąż tak długo był na froncie, że aż sama zapomniała że jeszcze kiedy wróci.
Mnie się wydaje, że nie zrobili napisów specjalnie, aby podnieść w widzu poczucie, iż dzieje się coś cudownego, połączenie dawnych dwóch połówek. Do tego nie trzeba słów, ale to moje zdanie.

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

Dziwne, ja na vod.onet widziałem wersję z napisami właśnie.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Wczoraj oglądałem na Canal+ i też nie było tłumaczenia (dopiero po ręcznym włączeniu "napisy PL" na dekoderze NC+ sie pojawiały), ale w zasadzie nic wybitnie zawiłego nie było tam powiedzianie, wszystko można na domysł spolszczyć ze słuchu.

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

Ja na szczęście z pokolenia, które uczono na chama rosyjskiego, ale przynajmniej rozumiem teraz takie wstawki w filmach.

ocenił(a) film na 7
chatiflatt

Na czym polega uczenie na chama?

pan_dziejaszek

Chyba na tym, że ktoś nie chce się uczyć danego języka, bo mu się nie podoba, a jest zmuszany.

ocenił(a) film na 7
honey1

W kontekście szkoły zakrawa mi to na pleonazm.

pan_dziejaszek

A co to pleonazm ?

ocenił(a) film na 7
DreamTheater

Masło maślane

pan_dziejaszek

Duńczycy maj a masło maślane.

czoper62

"mają"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones