PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469239}

Hitler kaput

Gitler kaput!
4,9 2 318
ocen
4,9 10 1 2318
Hitler kaput
powrót do forum filmu Hitler kaput

- wariacka parodia z mocno przerysowaną grą aktorów.
Niezła muzyka!

BaskaB

Mnie też

BaskaB

muzyka taka sobie, ale kilka scen faktycznie śmiesznych :)

ocenił(a) film na 7
Quorce

no i jaką miał wypasiona nawigację w autku :) A pierwsze parę minut mistrzowskie :)

ocenił(a) film na 6
BaskaB

Ogółem da się obejrzeć. Fajna choreografia. Motyw z konkursem w robieniu Heil Hitler był całkiem śmieszny. Szkoda jednak że jest dosyć sporo głupkowatych scen np. z "przemawiającym" Hitlerem. Chodzi mi o te jego wygłupy, skakanie po stole itd. Wcale mnie to nie śmieszyło. A tak poza tym, wie ktoś o co chodziło z tym esesmanem, który skakał z okna? To jakieś nawiązanie do czegoś czy co?
Na plus zasługują fajne pomysły z wykorzystaniem symboli nazistowskich. Śmiesznie to wyszło. Co prawda "Hitler" nie bawił mnie tak jak inne komedie podobnego typu, np. "Naga broń" ale i tutaj można się trochę pośmiać.

ocenił(a) film na 4
rumpel86

Właśnie też te wygłupy mnie zraziły, bo popsuły film, który miał troszkę większy potencjał. Te jakieś skoki, salta, wygłupy i wszystko w przyspieszonym tempie - nie wiem co to miało na celu... Ale motyw właśnie z konkursem Heil Hitler mnie rozbawił i jeszcze kilka innych krótkich fragmentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones