PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534912}

A Good Rain Knows

Ho woo shi jul
6,2 93
oceny
6,2 10 1 93
Ho woo shi jul
powrót do forum filmu Ho woo shi jul

Garść prawdy;)

ocenił(a) film na 10

Większość z nas, gdy byliśmy w szkole średniej, bądź na studiach miało swoje sympatie. Większość z nas nie miało jaj by coś z tym zrobić. Tak chodzi o nas - facetów. Podobnie bohater, kolo ma prezencję, ale brak mu troszkę werwy, no ale wtedy nie było by tego filmu. Po latach jedzie do Chengdu, gdzie spotyka dawną szkolną sympatię.

Mogę jedynie powiedzieć, że i Ona szczerze się ucieszyła na widok naszego Dong Ha . Dla mnie w filmie, bardzo fajnym momentem jest jak główni bohaterowie idą nocą przez miasto i tam ludzie tańczą, i Oni się przyłączają. Fajne to jest. Zachęcam, lekki film, bohaterowie mówią po angielsku ;d.

P.s. Dziś szukałem Soju w Polsce (obiecałem znajomym)..dzwoniłem do Asian Foods w Warszawie, ale tam przywitany po azjatycku :d, zapytałem w angielskim czy mają Jinro Soju, no i nie mieli, jak ktoś z warszawy i zna jakiś lokal z takim trunkiem proszę o wiadomość na priva;).

ocenił(a) film na 7
GumisioweOczy

Też szukałem soju. W gdańsku jest szkoła językowa, uczą koreańskiego, chińskiego i japońskiego, no i zamawiają paczki z Korei, jak do nich pisałem w sprawie soju to odpowiedzieli że mogą załatwić.

ocenił(a) film na 10
CottonCrush

Daj namiary na prv i zamawiamy :)

ocenił(a) film na 8
GumisioweOczy

Lubię takie wolno sączące się filmy, skupione na uczuciu dwojga ludzie, bez jakiś zbędnych wątków czy komplikacji, jakaś tam komplikacja musiała być - w postaci tego "I'm married" - w przypadku męża który nie żyje od roku, no ale to się szybko wyjaśnia, więc nie przeszkadza, aktor grający główną rolę fenomenalny, mam na niego oko od "a moment to remember" no i najwazniejsze nikt nie umiera i głowni bohaterzy są razem, a przynajmniej tak sugeruje żółty rower :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones