PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 855
ocen
7,2 10 1 245855
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Cześć!

Zachęcam Was do zamieszczania wszelkich materiałów, które zapewne ukażą się w sieci od 13 października, po premierze Bitwy Pięciu Armii wersji reżyserskiej w USA.

Zapewne pokażą się krótkie scenki nagrywane kamerkami, opinie widzów, recenzje, zdjęcia etc. Wrzucajcie wszystko co znajdziecie po w.w. dacie :)

Jeden zbiorczy temat powinien ułatwić wyszukiwanie treści na forum a po premierze w USA zapewne wielu forumowiczów będzie poszukiwało jakichś newsów etc.

Pozdrawiam.

khazad7_2

Nowy spot z Legolasem :D Będą hejty, oj będą...

http://newboards.theonering.net/forum/gforum/perl/gforum.cgi?post=876358;sb=post _time;so=DESC;forum_view=forum_view_collapsed;guest=157064811

kamilxxx09

Uwaga, hejty nadlatują. :D

bartoszcyc8

Ee tam, widać, że to będzie rozszerzenie jego lotu, który w wersji kinowej i tak jest. Parę sekund raptem - a mnie sie i tak podoba :D Czekam na więcej Daina.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kamilxxx09

Zrozum ze hobbity to gnioty i parodia Tolkiena.

ocenił(a) film na 10
kamilxxx09

Kolejny strzał w stopę... Cholera, liczę na to że serio Legolasa dużo już nie będzie :/ Trochę wkurzył mnie ten spot. Ktoś tu serio nie rozumie fanów oraz ich oczekiwań....

użytkownik usunięty
kamilxxx09

1/10 zapowiada się jeszcze większy gniot. Star Wars i tak będą lepsze niż Hobshit

ocenił(a) film na 3

Star Wars już przebiło samym trailerem całą trylogię Hobbitka...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Temat wyraźnie w tytule ma treść, że zamieszczamy info po premierze w USA, a wklejasz krotki fragment ktory w zasadzie jest praktycznie tym samym ktory na trailerze trylogii widzielismy i znów zaczyna być temat zaśmiecany jękami nad Legolasem. Mam nadzieję, że autorzy tych dyskusji dadzą sobie spokój i jeśli już zabiorą głos to w sposób merytoryczny i wartościowy.

khazad7_2

Ale dotyczy EE? Dotyczy :)

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

No dobra :) Mój komentarz uznaj za nieaktualny :)

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Dobrze , że to tylko kilka sekund ( mam nadzieje że wiecej czasu mu nie poświęcą ) .

kamilxxx09

Ohyda...

ocenił(a) film na 3
khazad7_2

Na razie jest tylko kolejny fragment z Legolasem. To najgorszy wybór z możliwych. Ale będą jaja jak nawet w wersji EE Jackson nie dokończy najważniejszych wątków. Przecież nie ma nawet potwierdzonej informacji o koronacji Daina.
p.s. Jak już robili pastisz filmu baśniowego to mogliby zrobić Legolasa kolejnym królem Ereboru :)
A co tam.

użytkownik usunięty
JBridges

nie zdziwię się jeśli Dol Guldur też nie rozszerzą ale skoro według PJ Legolas jest najważniejszy to trudno.

ocenił(a) film na 4
JBridges

Ale idiotyczna ta scena..Jackson chce zrobić z tego filmu widocznie jeszcze większą komedie. Najlepsze, że są ludzie którzy piszą jaka to świetna pod tymi filmikami na youtube albo fb.. Szkoda że film będzie wzbogacony o kolejny idiotyzm. Za to nowe wejścia Daina niby ok, ale nadal walące sztuczne słońce, wszystko się świeci.. Zmieniliby tą kolorystyke.

ocenił(a) film na 9
Joecrou

Fakt... kolorystyka mogłaby być zrobiona na bardziej mroczną, np. akcja mogłaby się zacząć o zachodzie słońca i trwać większość czasu w nocy, zaś zakończyła by się nad ranem wraz z pojawieniem się Orłów. No ale nikt jak widać o tym nie pomyślał :) No nic...czekam na kolejne newsy :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Teraz non stop mamy jakiś zachód wschód, nie wiadomo nawet co to. Wszystko odbija słońce i słabo to wygląda, a pora dnia nawet nie bardzo się zmiani :P Przecież nawet na pierwszym trailerze jest dużo lepiej, zobacz sobie tą scenę z muflonami, niebo jest takie zimowe bardziej powiedziałbym. Chciałoby się pochmurne niebo i jakąś nocną cześć, no ale co zrobić. Widocznie Jackson zdecydował że non stop świecące słońce wygląda lepiej, a to że gobliny teraz nagle przestały się bać światła to szczegół :P

ocenił(a) film na 9
khazad7_2

Proszę abyście znów zamieszania tu nie robili zwlaszcza Flower_34. Niepotrzebne są tu treści z hejtami i dyskusje personalne jakie ze sobą prowadzicie. Proszę zamieszczać newsy a wycieczki personalne zostawcie sobie na prive.

użytkownik usunięty
khazad7_2

ja robię zamieszanie? To kamil jak zwykle prowokuje w pierwszym poście będą hejty. A wiadomo kogo ma na myśli.

Wstrzymaj się od komentowania kamila, zajmij się tym co proponował pod dyskusję założyciel tematu, a będzie spokój.
Nie Ty jesteś od interpretowania jego myśli, nie mówił o Tobie, ani o nikim innym wprost, wręcz odwrotnie, to Ty wymieniasz go z imienia...

użytkownik usunięty
Oro

ale przecież to on zaczął w pierwszym poście o tym że będą hejty! a wiadomo że miał na myśli całą długą listę

Sentia
JBridges
Disclaimer
Ja
Lukeusz
Matysek i wielu innych którzy skrytykowali Hobbita. Gdyby nie jego pierwszy post nie było by tego.

ocenił(a) film na 3

Wydaje mi się, że odbierasz każdy komentarz kamila jako atak na Twoją osobę. Nie wydaje mi się by kamil tym komentarzem chciał kogoś sprowokować, przynajmniej ja tak tego nie odbieram. Nie wiesz też co kamil miał na myśli, więc prosiłbym o nie wymienianie mnie w komentarzach jako przykładu, bo wypisałeś listę i czuje się jakbym należał do jakiejś sekty. Zauważ, że nikt z wyżej wymienionych się nie wykłóca o ten komentarz poza Tobą.

ocenił(a) film na 3

Panie adwokat, ja nie prosiłem o pańskie usługi! Sam sobie poradzę. Tak na marginesie, nikt z obecnych na liście nie krytykuje kogoś za to, że komuś podobał się bądź co bądź absurdalnie głupi film. Krytykowaliśmy jedynie zachowanie Tego Którego Imienia Nie Można Wymawiać (Thorin! :* nie będzie dżihadu!). I tak jak napisał Matysek, wymieniłeś nas jakbyśmy byli wpisani na jakąś listę templariuszy... a jeszcze najbardziej mnie śmieszy "ja" na tej liście :D I jeszcze tak po środku, jakbyśmy Ciebie otaczali i mieli bronić, jak coś pójdzie nie po twojej myśli. Kwiatuszku_trzydziescicztery, na prawdę daj sobie siana i odpuść, bo głównym zapalnikiem jesteś Ty tutaj. Robisz z igły widły. Oreo czy zOR(r)O, czy jak mu tam napisał też tobie to.

Przestań robić z siebie męczennika, Joanną D'Arc nie zostaniesz :)

ocenił(a) film na 3
LukeuszLFC

Hahaha, "listę templariuszy" - świetnie to ująłeś! To teraz pozostaje nam tylko wybrać Wielkiego mistrza zakonu :)

użytkownik usunięty
LukeuszLFC

no dobra trochę zapaliłem sytuację :/

LukeuszLFC

Propsy za OREO :P

ocenił(a) film na 3
sentia

Podobno dobre ciacha (nigdy nie jadłem), w przeciwieństwie do Oreo z forum :)

LukeuszLFC

Ja nie przepadam. Wole delicje :P abo zwykłe kruche z cukrem

ocenił(a) film na 4
LukeuszLFC

O co chodzi z tym dżihadem?

ocenił(a) film na 3
Anthrax91

bo on mówił, że jak napiszę imię Tego Którego Imienia Nie Można Wymawiać, to płacę podatek. W związku z ostatnio popularnym trendem przepływania przez morze śródziemne imigrantów ekonomicznych lub też marszem pokojowym From Syria to Europe zamieniliśmy to na dżihad. U nich (u Ahmedów) jest to danina, z dochodów której "finansowana" jest walka z niewiernymi :D

ocenił(a) film na 7
LukeuszLFC

Szokujące, że teraz się poprawiłeś i nie dajesz łatwo za wygraną. Tak czy siak, kiedyś i tak sakwa ponownie poleci w moim kierunku.

ocenił(a) film na 3
thorin3

Oreo wyżej napisał jego imię. Czyli płaci :D

LukeuszLFC

Haha dobre :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Kolejny bardzo lekko rozszerzony fragment https://www.youtube.com/watch?v=W5a2vRAvUQs

ocenił(a) film na 9
Joecrou

No i na takie chwile właśnie czekam :) Zdecydowanie lepszy fragment filmu :) A to też dosłownie kilka sekund :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

No to już jest dużo lepsze od komputerowego Legolasa, bez żadnego wysiłku wybijającego orków nogami do góry, jak jakieś bezradne pionki.. Ale ciekawe co zrobią ze starym wejściem Daina. Czy zmienią je całkowicie, czy poprostu zacznie się inaczej. ;)

ocenił(a) film na 9
Joecrou

Myślę, że zmienią całkowicie i Gandalf w ostatniej chwili przerwie ten atak :) No przynajmniej mam taką nadzieję, bo jakoś nie widzę najpierw szarży jazdy krasnoludzkiej, wymianę ognia, a potem spokojne wejście Daina z piechotą na tyłach i podjęcie rozmowy. Zobaczymy co z tego będzie :) Obstawiam jednak szarżę, potem Gandalf ze wzmocnionym w magiczny sposób swoim głosem wychodzi naprzeciw pędzącym krasnoludom, a potem nagłe wejście Orków i skierowanie sił w ich stronę... coś takiego :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Możliwe. Ale przecież w kinowych scenach ani przez chwile nie widać tych krasnoludach na muflonach, więc albo wycieli to kompletnie komputerowo, albo nie wiem :P

ocenił(a) film na 9
Joecrou

No to skoro był już teaser z Bardem, potem z Legolasem, a teraz z Dainem, to zapewne kolejne krótkie ujęcie będzie z tym wozem krasnoludów :) Tak obstawiam :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

A no pewnie tak. Ale nadal nie wiem gdzie i kiedy będą jechać tym wozem. :P Liczę że Jackson się opamięta i jedyną tak idiotyczną i niepotrzebną dodaną sceną będzie ten lot Legolasa , dość już takich scen w zwykłej wersji.

ocenił(a) film na 9
Joecrou

Według treści 5 Kroniki Hobbita mogłaby być scena w której Krasnoludy po wyjściu z Ereboru udają się pod przywództwem Balina na Krucze Wzgórze, zatem myślę, że użyją tego wozu do przebicia się przez szeregi wroga by szybko dotrzeć tam na miejsce i tam ma dowodzić armią Balin w walce z armią Bolga. Tylko tak rozumiem sens wykorzystania tej rzeczy w filmie.

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Może być też tak, ze tylko kawałek się przejadą i tyle, bo według Jackosna to super wygląda. :P

khazad7_2

Rydwan będzie na pewno. Skro w zwiastunie EE jest, to w filmie nie może być inaczej ;) A najlepsze jest to, że kieruje nim... Balin :)

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Ciekawe czy Galadriela będzie walczyła w Dol Guldur z większą ilością orków ._.

Thranduil231

Nie mam pojęcia, ale licze na to, że zobaczymy jakiś wyodrębniony pojedynek Elronda z Witchkingiem, skoro już wczesniej zwrócono na to uwagę.

kamilxxx09

Jak będzie taka scena, to wybaczam PJ-owi wygłupy Legolasa w BPA:)
http://41.media.tumblr.com/9606f2aae626d83f7d9f2437daf9547a/tumblr_n3wn0a0MWW1to jbdjo1_500.png

obleh

Hah. No ja liczę na to, że Arcyklejnot zostanie złożony na piersi Thorina lub coś w ten deseń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones