PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34684}
7,0 347
ocen
7,0 10 1 347
Hokuto no ken
powrót do forum filmu Hokuto no ken
Tygrysek_2

... i nic więcej nie można powiedzieć. bo to jest bajka zabawiająca rozlewem krwi:) Na początku można odnieść wraże nie że to coś w rodzaju Mad Maxa, później coś raczej jak Generał Daimos.

Rhudi

mam tą wersje z dubbingiem polskim,super jest,ale z Generałem Daimosem nie ma nic wspólnego

kozako22

skad to masz ?? gdzies na necie jest?

BlackShit

Nie ma tego na internecie nigdzie,ja zalatwilem sobie dla siebie za ogromne pieniadze(bo jak ktos placil duzo to ma dla siebie) wersje z profesionalnym dubbingiem,bo bajki sa dobre dubbingowane,mam tez wersje z lektorem,ale wole jednak ta dubbingowana

ocenił(a) film na 2
BlackShit

https://www.youtube.com/watch?v=YwnM3eMh3Q8&feature=related mega gówno

ocenił(a) film na 8
BlackShit

jest na yt całość ale napisy angielskie

katja_18

No to wygląda na to,że nadal stoje najlepiej ze wszystkich,bo tylko ja mam wersje z dubbingiem pl,bo oglądanie bajek w języku obcym to dla mnie juz zupełnie nie to samo i bezcelowe,ale ciesze się,że są jeszcze fani takich starych anim jak ta np

ocenił(a) film na 8
kozako22

dawno oglądałam ale to anime ma klimat (: i do tego fajna kreska, nie lubię anime z niewyrazistą, dziecinną kreską, to daje radę (:

kozako22

masz bardzo dziwne sposoby na dowartościowanie się, ale owszem, stoisz najlepiej ze wszystkich bo jako jedyny masz dubbing

MegaSzczota

Ja sie nie dowartosciowuje tylko chwale,za to nie karaja

kozako22

przecież nic nie pisałem o tym, że to karalne..

MegaSzczota

a jest jakaś kontynuacja tego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones