PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 167
ocen
7,2 10 1 202167
6,3 27
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Ten film jest po prostu nudny. Nudny i mało romantyczny. Myślałam ,że jak widzę plejadę gwiazd w rolach głównych, to się nie zawiódę, a tu klops. Czerstwe dialogi, głupie problemy i brak tej iskry między bohaterami. Zarówno w wypadku Kate i Jacka i Cameron i Juda.No i jeszcze ten stary dziadek co ksząta się przez każdą scenę z Kate...żal. I gdyby nie scena z Dustunem Hoffmanem to wogóle była by to porażka

ocenił(a) film na 2
JungleJ

Dobrze powiedziane, ale zainwestuj w słownik ortograficzny ;)

ocenił(a) film na 2
kiciamiciaxd

Od kciuj się ode mnie kiciu

ocenił(a) film na 2
JungleJ

To był tylko taki niewinny żarcik sikoreczko :)

kiciamiciaxd

Weź się odkszątaj od niej! :D

JungleJ

A ja "kupiłem" tę opowieść - w ramach norm gatunkowych wydała mi się dość zręcznie skonstruowana.

ocenił(a) film na 2
zweistein

Kupiłeś, bo nie widziałeś lepszych, ale spoko że komuś się to podoba.

JungleJ

Czyli czego nie widziałem, bo chyba wiesz lepiej? :)

ocenił(a) film na 2
zweistein

Lepszych komedii romantycznych, gdyż Holiday jest kiepskie, ale nie kłućmy się o tak słabiuchny film.

ocenił(a) film na 2
JungleJ

Dobra kłótnia przez ó kreskowane. Sorry za pisownię. Nienawidzę ortografii

JungleJ

Proszę o konkretne tytuły.

ocenił(a) film na 2
zweistein

Rzymskie Wakacje, Bridget Jones, To tyko miłość, Żona na niby, Nadchodzi Polly, To skomplikowane, Marley i Ja,

JungleJ

Pół na pół.

ocenił(a) film na 8
JungleJ

Mylisz gatunki i filmów i stawiasz je na jednej półce ...kretynstwo i gówno się znasz

ocenił(a) film na 7
JungleJ

tak, ten film to bardziej reklama niz film, wszystko tak sztucznie piękne jak w reklamach, uśmiechy uściski jak w reklamach, emocje nie prawdziwe, chemii brak, ale wszyscy uśmiechają się i udają miłość, jedyny plus to aranżacja i scenografia, też notabene jak z reklamy ale ładna i gustowna, a dialogi tak pretensjonalne, że kolejny raz trudno to obejrzeć....

ocenił(a) film na 5
JungleJ

Dla mnie też nuda. Pary niedobrane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones