PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 258
ocen
7,2 10 1 202258
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Gdyby nie Cameron...

ocenił(a) film na 5

Zazwyczaj nie oglądam komedii romantycznych, ale dla Kate Winslet zrobiłam wyjątek. No i części z Kate dało się oglądać, ale Cameron Diaz grała tak okropnie, że nawet moja matka na to narzekała, a zazwyczaj raczej nie zwraca na takie rzeczy uwagi. Tak sztucznej gry dawno nie widziałam. Tylko raz, gdy zaczęła płakać, było ok.

Drago_2

ogólnie ten cały motyw z paskudą Diaz był do bani

ocenił(a) film na 5
mm74

Racja

ocenił(a) film na 7
Drago_2

A mnie dla odmiany drażniła też Winslet z tymi jej rozbuchanymi monologami o niespełnionym uczuciu i nad-ekspresyjnością...nie pasuje do niej rola głupiutkiej angielki:) Z Diaz- bardzo podobało mi się, że jej postać po prostu MYŚLAŁA zwiastunami filmowymi, co kilka razy zgrabnie zaprezentowano, ale to zasługa narracji a nie aktorki, więc... tak, ogólnie była drętwa:)

ocenił(a) film na 5
truvneeck

Wstawki z trailer rzeczywiście były super, ale cała reszta zagrana przez nią - porażka.
Do Winslet faktycznie nie pasują takie romantyczne pieprzenie, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia do innego repertuaru..

ocenił(a) film na 9
Drago_2

nie uważam żeby Cameron była " paskudą" !

ocenił(a) film na 5
Vintage_2

A nie musisz, masz do tego prawo.

ocenił(a) film na 9
Drago_2

oh , dziękuję .

ocenił(a) film na 5
Vintage_2

haha :D

Drago_2

oj tak, właśnie obejrzałam i jedynie nie pasowała mi w tym całym filmie właśnie Cameron...

ocenił(a) film na 5
Drago_2

Zgadzam się, Diaz w ogóle nie powinna była zaczynać zabawę w aktorstwo, porażka.

użytkownik usunięty
Arwena55

ja już przewijałem pod koniec filmu, dziwne że wytrwałem sceny Diaz z tym facetem, łzy, łamiący się głos.... cholera jasna ile można. Do tego słaby Joe Black, nigdy nie lubiłem jego gry - taki Jim Carey dla ubogich, głupka nie da się podrobić - trzeba się nim urodzić xD
Film może być ale zbyt długi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones