PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 262
oceny
7,2 10 1 202262
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Holiday

ocenił(a) film na 7

Chyba najlepsza komedia romantyczna jaką widziałem. A na pewno jedna z lepszych. Kate Winslet świetna, a ten akcent z Berkshire... :>
8/10 z czystym sumieniem.

ocenił(a) film na 9
DankasLFC

I ja wystawiłam z czystym sumieniem 8. :) To jeden z moich ulubionych filmów na Święta, dziś po raz kolejny z przyjemnością zarezerwowałam czas na obejrzenie go w tv. Kate Winslet cudowna, wątek starszego pana scenarzysty uroczy, no i jest to jedyny film, gdzie Jack Black mnie nie irytuje, a wręcz przeciwnie. :]

kangaroo94

Zgadzam się w 100%. Ten film ma coś w sobie, że mnie przyciąga za każdym razem. Fajni aktorzy i klimat. :)

kangaroo94

Bardzo dobra komedia romantyczna. Jedna z nielicznych, które ogląda się z przyjemnością

ocenił(a) film na 9
DankasLFC

Bardzo przyjemnie się oglądało ten film.Mnie przypadł do gustu wątek Amandy i Grahama ;)

ocenił(a) film na 5
Olus0104

8 dla komedii romantycznej? Chyba lekka przesada. Film nie był taki zły i na tle innych tego typu produkcji wybija się nieco ponad przeciętność. Jednakże to tylko prosta, schematyczna komedyjka w której bezrefleksyjną pustkę rekompensuje się ładnymi buziami aktorów, mieszkaniami i samochodami. Oczywiście miło się ogląda ładne rzeczy, ale nie ma w tym niczego głębokiego. Dlatego w mojej skali tylko 5.

ocenił(a) film na 9
Orbb

I to napisał ktoś, kto "Niezniszczalnych 2" ocenił na 9 - taa, ten film to dopiero głębia...

ocenił(a) film na 5
kangaroo94

Niezniszczalni 2 to zupełnie inny temat. 9 głównie ze względu na sentyment do aktorów, którzy w nim występowali a nie na głębię;P

ocenił(a) film na 9
Orbb

No widzisz, sam jesteś przykładem wysokiego oceniania filmów na podstawie różnych kryteriów - raz z uwagi na świetnie napisaną historię, a raz głównie z uwagi na ulubionych aktorów. Sama tak mam, dlatego daruję sobie okazywanie irytacji czy zdziwienia, gdy film przeze mnie nisko oceniony ktoś inny oceni na 9 lub 10. :]

ocenił(a) film na 7
Orbb

Tę skalę trzeba dostosować do danego gatunku. Jak na komedię romantyczną ten film zasługuje na 8. To miał być miły, ciepły film, nie wszytsko musi być dramatem.

ocenił(a) film na 1
DankasLFC

Winslet gra zagubioną w przestrzeni brytyjkę, a Diaz puszczalską amerykankę. Ten film to jest jakieś nieporozumienie, wszystkie polskie komedie w stylu "Tylko mnie kochaj" są lepsze od tego.

ocenił(a) film na 9
kupmichleb

chyba mało uważnie oglądałaś. Owszem, Diaz poszła do łóżka z Lowem, jednak jeszcze na początku filmu jej ex-facet zarzuca jej oziębłość seksualną (tym usprawiedliwiając swoją zdradę), a i ona sama widać jak jest rozdarta w Anglii, tłumaczy się, że nigdy tak nie postępuje. I jej wierzę ;)

DankasLFC

Zgadzam się, nie widziałam nigdy lepszej komedii romantycznej. Zapraszam do przeczytania mojej recenzji (http://recenzyjnie.blox.pl/2013/01/Holiday-Nancy-Meyers.html) oraz innych zamieszczonych na moim blogu.

DankasLFC

Zgadzam się ;p Super film, świetnie się ogląda

ocenił(a) film na 8
nattso

W mojej Skali Komedii romantycznych ten film zasłużył na solidne 8. Miły lekki i przyjemnie się go ogląda. Interesujące wątki bohaterów. Ale ze względu na świetny akcent Kate i niesamowity wątek Arthura dałem może trochę na wyrost 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones