PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261979}

Holiday

The Holiday
7,2 202 262
oceny
7,2 10 1 202262
6,3 28
ocen krytyków
Holiday
powrót do forum filmu Holiday

Nie mogę się doczekać. Nie ważne o czym jest ten film. I tak na niego pójdę do kina, bo lubię Cameron Diaz, a filmy z nią najczęściej mi się podobają (z wyjątkiem "Aniołków..." i czegoś pewnie jeszcze).

Polish

Już mogę się doczekać i już wiem, że do kina nie pójdę. Przejadła mi się Cameron. :P

Polish

Czegoś tu nie rozumiem :? Skąd wiesz, że "jednak nie"?

Natte

Kiedyś chciałem, bo Cameron Diaz była moja ulubioną aktorką, więc postanowiłem sobie, że pójdę na ten film do kina. Ale teraz już nie jest i już jej tak nie lubię, więc nie pójdę na "The Holiday" do kina tylko dlatego, bo ona tam gra.

Haha, ale to zagmatwane. Mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodziło, mimo tego, jak chaotycznie napisałem :P

Polish

A mnie romans Diaz-Law interesuje najmniej z całego filmu. Ja pójdę dla pary Winslet-Black. Uwielbiam takie zestawienia aktorów! Gdy dowiedziałem się, że Winslet będzie grać z Carreyem w filmie, już wiedziałem że będzie świetny. Teraz mam podobne przeczucie :).

ocenił(a) film na 9
Polish

Ja pójde dla Winslet i Diaz:) Obie sa super:P

ocenił(a) film na 7
mindcrasher

Ja pójdę dla Diaz, Winslet i Jude'a Law xD Dwójkę ostatnich zobaczymy po raz pierwszy chyba w komedii romantycznej.

ocenił(a) film na 8
Aimee

Wątpię, żebym szła na ten film tylko dla aktorów. Z obsady "The holiday" najbardziej lubię świetną Kate Winslet, ale chcę zobaczyć ten film nie tyle dla niej ile dla humoru i miłej atmosfery.

ocenił(a) film na 10
Arlin

ja bym poszła jakby Rufus Sewell miał większą rolę mógłby z powodzeniem zamiast Black'a zagrac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones