PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9768}

Hollywood atakuje

State and Main
6,0 1 133
oceny
6,0 10 1 1133
Hollywood atakuje
powrót do forum filmu Hollywood atakuje

NUDA!

ocenił(a) film na 3

Beznadziejnie nudny. Do tego stopnia, że nie mogłam się doczekać kiedy się skończy! Nie wyłączyłam tylko dlatego, że nie lubię pozostawiać zaczętych i nieoglądniętych filmów. Dawno nie oglądałam tak nudnego! Na prawdę nie wiem, co urzekło niektórych z was, którzy pisali tak pochlebne komentarze, bo mi się dosłownie nic nie podobało.

ocenił(a) film na 9
karcia92_2

To proste co nas urzekło: metahumor filmowy. To jest film na temat robienia filmów z dodatkowym elementem komedii obyczajowej opartej na konfrontacji stylów życia Hollywood i małego prowincjonalnego miasteczka.

Ten film jest przeładowany dowcipami, można by zrobić całkiem niezły egzamin z filmoznawstwa dla kogoś, kto pierwszy raz widzi ten film i miałby zaznaczyć i wytłumaczyć jak najwięcej dowcipów.

Spróbuj obejrzeć polski film Fenomen. Jeśli wyda Ci się tak samo nudny to po prostu nie jesteś naprawdę zainteresowana sztuką filmową.

ocenił(a) film na 9
karcia92_2

Spróbuję chociaż częściowo wytłumaczyć jeden ukryty dowcip: w tym bistro dwu farmerów czyta tygodnik Variety i ze zrozumieniem dyskutuje rankingi dochodów regularnie w nim umieszczane. To jest profesjonalne czasopismo przemysłu rozrywkowego, które normalnie nie jest kolportowane poza ośrodkami przemysłu rozrywkowego.

Wujek_Sylwek

moim zdaniem tych dwóch kolesi z 2 minutowymi dialogami zagrało bardzo słabo,choć pomysł był dobry,świetny klimat i aktorstwo....a ocena słaba ,gdyz współczesny kinomaniak nauczony jest oglądac tylko filmy akcji ze spora dawką efektów specjalnych.To właśnie filmy z lat 90" posiadają jeszcze duszę i za to cenię takie filmy jak te....oby więcej takich.

karcia92_2

A moim zdaniem świetna komedia! Lubię oglądać filmy o robieniu filmów. William H. Macy jak zwykle mistrzowski.

ocenił(a) film na 9
karcia92_2

Po prostu nie masz poczucia humoru. Karalne to nie jest ... , ale przykre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones