PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672544}

Hotel Transylwania 2

Hotel Transylvania 2
7,0 85 830
ocen
7,0 10 1 85830
5,7 3
oceny krytyków
Hotel Transylwania 2
powrót do forum filmu Hotel Transylwania 2

Pierwsza nie pokazywała zakończeniem, że będzie druga. Myślicie, że bohaterowie dorosną, czy
będą tacy sami ?

Chantoria

Jak dla mnie w tej czesci bedzie ze wojsko chce zabic potwory i zniszczyc hotel.

ocenił(a) film na 7
spartan224

Ale skąd by się wzięło to całe wojsko ? A zresztą w pierwszej części widzieliśmy, że ludzie są przyjaźnie nastawieni do potworów, więc skąd nagle ta wrogość ?
A może Johny i Mavis wyjadą na Hawaje ? W pierwszej części coś o tym wspominali.

Chantoria

Widziałam zdjęcia i filmik na youtubie : http://www.youtube.com/watch?v=Ed_VE0FEmCY4 . Na tym kanale możesz znaleść bardzo dużo ciekawych informacji o różnych animacjach itd. :)

ocenił(a) film na 7
Zocha212

Dzięki, na pewno zajrzę :)

Chantoria

Nie ma za co :)
Bardzo często do nich zaglądam i dowiaduję się coraz to nowszych rzeczy o filmach. Polecam także Tobie :)
A i super awatar ;)

ocenił(a) film na 7
Zocha212

Dzięki :)

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Może jakieś problemy w związku ze śmiertelnością Jonathana?

ocenił(a) film na 7
nikolazd

W sensie problem z tym, że jest człowiekiem ? Bardzo możliwe, szczególnie że czytałam, że ma się pojawić tata Draculi

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Tak, albo i z tym, że on się zacznie starzeć, a Mavis nie. A przynajmniej wolno.

ocenił(a) film na 7
nikolazd

Z tego co widziałam, w drugiej części oboje będą wyglądać tak samo, ale może i tak będą się zastanawiać, co z tym fantem zrobić, żeby się zabezpieczyć na przyszłość :P

Chantoria

Ja myślę że się nie zmienią.

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Z tego co się dowiedziałam to film będzie z czasu, kiedy żyła matka Mavis. Jednak drugie z kolei informacje jakie do mnie dotarły to zjazd rodzinny (ojciec Drakuli). Chociaż mam nadzieję, że sprawdzi się ta pierwsza opcja. Więc zobaczymy w efekcie końcowym na zwiastunach dopiero o czym dokładniej będzie. ;)

ocenił(a) film na 7
shoni

Też coś słyszałam o ojcu Draculi, ale wolałabym, żeby film nie był retrospekcją, tego, co było zanim zjawił się Johnny no bo...no bo wtedy go nie będzie.

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Tak samo nie byłoby Mavis. Jednak mogłoby być to ciekawe. Ten pomysł ze zjazdem mi się kiepsko widzi, ale się zobaczy. Moim zdaniem jednak i tak nie powinno być żadnej kontynuacji, bo zabiją wszystko co miało w tym filmie magię. ;)

ocenił(a) film na 7
shoni

Kontynuacje mają zawsze trudniej, bo zawsze porównuje je się z pierwszymi filmami, ale nie zawsze muszą wszystko spaprać. Na przykład kontynuacja JWS(jak wytresować smoka) była bardzo dobra. A zresztą wytwórnia która stworzyła Hotel jest mało znana, więc może będzie się bardziej starać.

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Owszem, JWS ma świetną kontynuację i osobiście czekam na ostatni film dopełniający trylogię. Ale to już było widać po pierwszej części, że dwójka może być dobra. Nawet pomysł na serial świetny, choć widziałam tylko ze dwa odcinki. Jednak w Hotelu nie widzę sensu kontynuacji, moim zdaniem nie ta fabuła by tworzyć coś dalej, nawet jeśli to poboczny temat czy nowa przygoda bohaterów. Ale owszem, czasem można się mile zaskoczyć.

ocenił(a) film na 8
shoni

Właśnie zobaczyłam zwiastun i wydaje się, że jednak ciekawie się zapowiada. ;) Podoba mi się, że humor na tym samym poziomie. Może być niezły. ;)

ocenił(a) film na 7
shoni

Nom, nom :). A co sądzisz o tym małym rudym ? Kto to może być ? Syn Mavis i Johnnego ? Jakiś krewny Draculi (bo ten zjazd rodzinny niby ma być) ?
Mi on osobiście przypomina braci Meridy :P

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Możliwe, że syn bo podobieństwo aż łudząco identyczne. Ale faktycznie może być to jakiś krewny (od siostry, brata czy kogokolwiek ;p). Bardziej obstawiam, że syn. I faktycznie podobieństwo także do braci Meridy. :D

a tak btw. to widzę, że kochasz zwierzęta i w ogóle lisy, więc łapka za to ode mnie w górę. :D

ocenił(a) film na 7
shoni

Jeśli syn to byłoby straszne. Nie wyobrażam sobie Johnnego w roli ojca...ani Mavis w roli matki. O kurcze, jeśli to będzie ich syn to wszystko sparają :(.

Tak :). I widzę, że masz słodkiego tchórza na avatarze, więc też masz ode mnie łapkę w górę :D.

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Dokładnie, też sobie nie wyobrażam. O wiele lepiej jeśli byliby mniej więcej wiekowo jak w pierwszej części. Jednak to podobieństwo.. Dziwnie mi trochę uwierzyć, że nie jest to ich syn..

A to akurat jedna z moich fredot jest. :D Ale lis to mi się marzy.. Mam nadzieję, że w przyszłości kiedyś dalekiej będę miała okazję mieć.

ocenił(a) film na 7
shoni

To, że ja chcę,żeby to nie był ich syn nie zmieni faktu, że to może być ich syn, więc pewnie dobrze podejrzewasz (niestety).

Lis w domu ? Tak jak pies ? Fajny pomysł, ale raczej niemożliwy. Ja to bym chciała mieć wilka :). A czasem nawet sama bym chciała być wilkiem, lol :P.

ocenił(a) film na 8
Chantoria

No właśnie też jestem przekonana, że syn. Chyba w zwiastunie jest wampirkiem, więc też jest logiczne wyjaśnienie, ze po Mavis. Ale może nie będzie takie złe, jak się faktycznie okaże.

Lis w domu to całkiem możliwe. Są nawet domowe hodowle, lisy wychowane przez człowieka nie są agresywne jak z ferm futerkowych. I nie mówię tu o fenku, którego jest najłatwiej dostać (jest chyba jedna domowa hodowla w Polsce fenków z wyprzedzeniem dwuletnim jeśli chodzi o rezerwację) i lisa srebrnego. Ostatnio widziałam, że ktoś marmurkowymi i handluje także i mam nadzieję, że trafi mi się taki, ma cudowne umaszczenie. :D

ocenił(a) film na 7
shoni

Do domu ? Lisy jak zwierzęta domowe ? Ale fajnie, nie wiedziałam, że to możliwe :D. I faktycznie, marmurkowy ma super ubarwienie :)

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Dokładnie tak, to możliwe. :D
Tutaj przykładowe ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/lisy-lis-liski-udomowione-recznie-wykarmione-szczeniaczki-C ID103-ID96v6R.html#de9afe7c27

ocenił(a) film na 6
Chantoria

Przeczytajcie sobie to pisze tutaj kto to jest ten mały i nieco o filmie.
http://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Hotel+Transylwania+wita+nowych+go%C5%9Bci+w+ pierwszym+zwiastunie-110289

ocenił(a) film na 7
tajnyx2

A niech to, czyli jednak to jest syn Johnnego i Mavis :(. Nie ma co ukrywać, zniechęciłam się ździebko.

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Narzekamy dopiero PO filmie! :D

ocenił(a) film na 8
Chantoria

Właśnie teraz usłyszałam w zwiastunie "Dziadek".. ;p Szkoda, że przypuszczenia się potwierdziły, ale wilkołak i ekipa na pewno zrekompensują mi to. ;>

Chantoria

Ja czytałam w angielskim streszczeniu ,że niby Mavis z Johnnym mają do Johnnego rodziców pojechać ... A do hotelu przyjedzie dziadek Mavis ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones