PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486576}

No Regret

Huhwihaji anha
6,9 266
ocen
6,9 10 1 266
Huhwihaji anha
powrót do forum filmu Huhwihaji anha

Świetny!

ocenił(a) film na 7

Wszystko, co najlepsze w ambitnych koreańskich filmach, wątek homoseksualnej miłości świetnie ukazany. Jeśli ktoś lubi chłodne, słodko-gorzkie wysmakowane azjatyckie kino (i Koreańczyków <3), gorąco polecam.

ocenił(a) film na 7
Zoya H

Ale opis filmu zwalił mnie z nóg :O

ocenił(a) film na 10
Zoya H

no właśnie, ciekawe, kto to pisał D;

użytkownik usunięty
Zoya H

Opis mnie powalił:D
Co do filmu... Zainteresowałam się nim chyba głownie ze względy na Kim Nam Gil'a ale się nie zawiodłam. Film bardzo dobry i zdecydowanie warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
Zoya H

Dobry, dobry film. Nawet nie wiem cholera co napisać, tak na świeżo - dopiero co seans skończyłam. Nie jest to film dla każdego, przeciętnemu pożeraczowi amerykańskich filmów może nie przypaść do gustu (pomijając wątek homoseksualny, który nie każdemu może przecież pasować jako tematyka filmu).
Historia trudnej miłości, nie wiem czy dałoby się upchnąć więcej przeciwności losu ;) Troszkę przypomina mi Wyspę (Seom), chociaż właściwie nie wiem w czym, może po prostu chodzi o nastrój i taki, hmpf, brak kolorów? Jedynym 100% pozytywnym elementem filmu był chyba pies...
W każdym razie, podpinam się pod 'zdecydowanie warto obejrzeć'.

eskela

gdzie można obejrzeć ten film z polskimi napisami??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones