PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446092}

Hurt

5,6 461
ocen
5,6 10 1 461
Hurt
powrót do forum filmu Hurt

Włączyłam, pół godziny strasznie się dłużyło, nic sie nie działo i myślałam, że usnę!! Więc wyłączyłam i zaoszczędziłam godzinę czasu:) Ha-ha.

Nie warto, chyba, że chcesz obejrzeć coś, co skutecznie Cię uśpi:D

ocenił(a) film na 8
mexi_111

Powiem szczerze, że także po pół godziny miałem ochotę wyłączyć, ale przebolałem i dalej film się "rozkręcił" ^^. Nie żałuję poświęconego nań czasu i serdecznie polecam doglądnięcie.

Pozdrawiam :).

cukier666

No to się zastanowię, może kiedyś podejdę do niego po raz drugi - byle skutecznie!!

Pzdr:)

ocenił(a) film na 4
mexi_111

Ja jakos przebolałem ten film,słabizna po całości.To jest horror/thriller?...w których momentach gdyż nie zauważyłem tu takich zjawisk.Bardziej nazwałbym go obyczajowym z elementami dramatu.Dłuży się,wieje nudą choć pomysł na film sam w sobie nie jest zły,widziałem gorsze badziewia.Tak czy siak ,nie warto tego oglądać chyba że lubicie sie nudzić...

ocenił(a) film na 6
mexi_111

Ja również przemęczyłem się przez początek i później faktycznie się coś tam rozkręciło, ale warte to było jedynie naciągane 6/10.
..czyli nie spiesz się z tym porotem do płytki.

kellen

נαк ∂ℓα мηιє мσżє вуć :ρ

ocenił(a) film na 5
arisa_

Oglądając film po raz pierwszy też wyłączyłam po około 30 minutach.
Ale spróbowałam jeszcze raz i stwierdzam, że nie jest aż taki słaby.
6/10

kkiinngguuss

hmm mam mieszane uczucia czytając powyższe ale dziś zabiorę się za oglądanie - do tej pory jakoś nie mogłam go "dorwać" zobaczymy

kkiinngguuss

obejrzałam i faktycznie czegoś mi brakowało
zbyt długi wstęp/początek potem nagle coś się dzieje i już jest oki
myślę że ograniczenie miejsca i postaci spowodowało zniechęcenie i wrażenie zawieszenia w akcji
ale ogólnie biorąc pod uwagę całokształt 6/10

mexi_111

Nie wiem dlaczego, ale pomimo, że bardzo długo nic się nie działo to oglądało mi się przyjemnie ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones