PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794864}

I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Qu'est-ce qu'on a encore fait au bon Dieu?
6,6 22 784
oceny
6,6 10 1 22784
5,5 6
ocen krytyków
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże
powrót do forum filmu I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!

Bardzo ciekawie było wyłapać parę wypowiedzi na ten temat, ponieważ sam film był słabszy niż "1" i mało śmieszny.
tak więc dlaczego Francja upada?
- nie upada przez "starą emigrację" w domyśle z płn Afryki ponieważ została ona zasymilowana

- upada przez emigrację z krajów południa EU: Włoch i Portugalii oraz Polski hue hue, zdanie to wypowiedział pochodzący z Algierii prawnik, który nie rozumie podstawowej zasady tworzącej Unię Europejską: wolności przepływu ludzi i towarów ale cóż...
- upada przez emigrację z Chile, RPA i Azji
- upada przez wielkie koncerny wykorzystujące niewolniczą siłę nielegalnej emigracji i fałszujące wspaniałe francuskie produkty

Całkiem trafne wnioski moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
nawieczor

Natomiast Twoje o upadku Francji wydają mi się zdecydowanie mniej trafione

Agatonik

Jaki to PIĘKNY UPADEK!!!!! :)

ocenił(a) film na 8
paszczak57

w dalszym ciągu nie dowiedziałam się, jakie fakty twoim zdaniem potwierdzają upadek Francji

Agatonik

:) To była ironia!!! Nabijam się z "nawieczór". Dawno temu (PRL), ktoś mi bliski wyjeżdżał do USA. To wyjazd sportowy, tzw.opiekun sportowców tłumaczył im, że zobaczą upadek kapitalizmu i w ogóle wszystko , co najgorze po tamtej stronie. Pojechali. Tenże opiekun z ramienia partii ganiał jak oszalały po mieście.
Pytają go: I co, widzi pan śmierć kapitalizmu? Tak, ale jaka to piękna śmierć! I tak mi się teraz to skojarzyło, jak zindokrynowane głupki widzą świat.
Chcielibyśmy teraz tak upadać jak Francja, prawda?
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
paszczak57

:)) coś inteligencji mi zabrakło

Agatonik

No nie, bez przesady! Moja wypowiedź nie była taka jednoznaczna....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones