PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872645}

Imago

6,1 795
ocen
6,1 10 1 795
6,6 17
ocen krytyków
Imago
powrót do forum filmu Imago

Wiem, że to film poświęcony matce Leny Góry. Takie swoiste podziękowanie, że zdecydowała się ją mieć. I w obliczu tak bezpośredniej autobiografii trudno kwestionować cokolwiek na poziomie emocjonalnym. Natomiast nie przepadam za stylem, w jaki Olga Chajdas reżyseruje swoje filmy. I to przede wszystkim ma wpływ na moją ocenę.
Nieźle oddany horror opieki nad niemowlakiem.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Dla mnie bardziej to horror opieki, ale nad nastolatką, maskującą swoje kompleksy wulgarnością i agresją. A tak ogólnie, jak dla mnie, film słaby, przerost formy nad treścią. A szkoda, bo pomysl na film całkiem ciekawy.

ocenił(a) film na 6
malgorzatalyskawa

Rodzinka też nie była wzorcowa. Trudno w takich warunkach być grzeczną dziewczynką.

Agatonik

zgadzam sie z Panią wyżej, przerost formy nad treścią, a postawa samej leny i na gali i w filmie...

kukarda

"a postawa samej leny i na gali i w filmie..." Brzmi ciekawie, proszę dokończyć myśl.

kukarda

To znaczy?

Ivelise

to jest ten typ, który chce być artystką i na pokaz udaje, ze jest taka odrealniona, z dala od wszystkich reguł (bo oczywiście ma je w nosie). zasady społeczne są dla plebsu, ona wychowała się w rodzinie znanych artystów i jej one nie dotyczą, a to dlatego, że jest taka uduchowiona. no pozerka straszna, aż przykro było na to patrzeć bo cringe

kukarda

Aha, czyli pretensjonalna pozerka kolokwialnie mówiąc. Rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones