PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729076}

Impuls

Urge
4,5 3 829
ocen
4,5 10 1 3829
Impuls
powrót do forum filmu Impuls

Mam wrażenie że 90% ludzi oglądających ten film nie zrozumiało go. To nie jest film o grupce znajomych na haju tylko utopijna wizja ludzkości. Został tu pokazany współczesny obraz Sodomy i Gomory. Gdyby każdy człowiek uwolnił swoje żądze to tak wyglądałaby codzienność na całym świecie. . Nie byłoby żadnych granic moralnych żadnych zasad... tak jak w filmie. Według mnie genialny film, z cholernie dobrym przesłaniem. Jedyne czego zabrakło to lepszej obsady.. w ten sposób jaki został nagrany wyszedł po prostu na kiczowaty i przez to został tak nisko oceniony. Scenariusz ma ogromny potencjał, a jedyne czemu mu brakuje to lepsza obsada i większy budżet na lepsze wykonanie.
Reasumując jeśli liczysz na film o napalonych zjaranych laskach - to się rozczarujesz.

ocenił(a) film na 7
beatka527

Jedyna na tym forum odczytałaś film głębiej, choć mam nieco inną interpretację, choć także opartą na jego oczywistych nawiązaniach biblijnych :). Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Kotodzik

Bardzo chętnie przeczytam Twoją interpretację :)

ocenił(a) film na 7
beatka527

Założyłam własny wątek na forum, zapraszam :) . Podaję tylko kilka tropów, bo nie chcę narzucać interpretacji, jednak wg mnie film nawiązuje do Apokalipsy ;).

ocenił(a) film na 6
beatka527

Wizja jest raczej dystopijna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones