PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431749}

Indi

6,0 260
ocen
6,0 10 1 260
Indi
powrót do forum filmu Indi

Czy ktoś mógłby mi streścić ten film?Niestety,nie mogę go obejrzeć,a z urywków na youtubie nie za bardzo można coś zrozumieć...

Carmelia

Właśnie obejrzałam ten film, ale spodziewałam się po nim dużo więcej, tak więc właściwie na you tube masz chyba najlepsze sceny pokazane...Nie za bardzo tak streszczać publicznie, bo może wielu by to jednak chciało obejrzeć bez pełnej wiedzy co się w filmie wydarzy, zresztą sama go widziałam po rosyjsku i nie wszystko rozumiem, ale jak się nie ma co się lubi..to się ogląda po rosyjsku hehe
Dla mnie ten film jest taki sobie, powiem tylko, że to historia wielkiej miłości dwojga ludzi, którzy prywatnie tkwią w małżeństwach. Natomiast oni sami poznali się w Indiach i tam ten romans rozkwitał itd...Po przyjeździe nadal się widywali, przy czym jej (blondi- jak jej tam było) mąż popełnilł samobójstwo, gdy się o tym dowiedział, a jego (Domogarowa) żona z nim została. Film dla mnie ciągnie się jak flaki z olejem, takie romansidło miało być rozumiem. Z kolei najlepsze jest zakończenie w tym filmie, to akurat mnie ujęło :))
Jeśli jednak coś źle zrozumiałam, to niech mnie ktoś poprawi, no wiecie-ten rosyjski :))

jula86

Dzięki! W sumie po tych kawałkach z youtube'a też się spodziewałam czegoś lepszego,ale jak widać pan Kirienka(czy jak tam się nazywał reżyser) bardzo chciał nakręcić romansidło...

PS.Ta blondi nazywa się Alena Babenko :)

Carmelia

Tak, na to wychodzi, że to ona...Mało powiedziane romansidło, nuudne romansidło, wiem, że jestem zła kobietą a ten film to czyjeś dzieło, ale gdyby nie Sasza :)). Zdecydowanie polecam inne filmy z jego udziałem :))zdecydowanie...
PS: Ta blondi - strasznie mnie wkur..wkurzała w tym filmie, no nie wiem czemu, no po prostu nie lubię babki :D tak na marginesie
pozdrawiam

jula86

Oni nie poznali się w Indiach.... ;) .... Pominę fakt, że zapewne Indiami nazwałaś Egipt, w którym się znajdowali, ale to nie tam spotkali się pierwszy raz... ;)

No cóż mi film się spodobał, wypada nawet nieźle porównując go z niektórymi innymi filmami z Saszą :).

http://www.domogarov.unl.pl/film9.html

Tutaj krótki opis filmu. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones