PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624294}

Infiltrator

Snitch
6,8 29 588
ocen
6,8 10 1 29588
Infiltrator
powrót do forum filmu Infiltrator

Dobry

ocenił(a) film na 7

film, Dwayne Johnson pokazał, że umie zagrać poważną rolę, coś dla odmiany niż efektowne widowiska czy komedyjki z jego udziałem

ocenił(a) film na 5
LucasLang

To fakt, Dwayne zagrał tu inna rolę niż dotychczas, dużego, silnego, ale zwykłego faceta, który wręcz zostaje oklepany (kto podskoczył Dwayne`owi?) i nikogo nie kładzie na łopatki.

ocenił(a) film na 7
xrayPL

:) Aż mnie zaskoczyło że nie wziął giwery i wszystkich rozpirzył jak w Doom ;-) Trochę dziwne jak dostał bęcki, chociaż nie jest to rola jego życia ale pokazał że można się wydostać z szuflady.

ocenił(a) film na 7
xrayPL

Jego rola to duże, pozytywne zaskoczenie. Gra zwykłego człowieka, którego mógłby zagrać inny aktor z inną budową ciała, ponieważ mięśnie tutaj nie grają. Film ten ukazuje również , że mięśniak nie zawsze musi być stereotypowy. Zwykła głowa rodziny, która musi zmierzyć się z czymś nowym, nieznanym. Film dobry, ale jedna z lepszych ról Johnsona w jego dorobku.

ocenił(a) film na 8
LucasLang

Popieram, zaskoczył mnie pozytywnie.

LucasLang

Dwayne zagrał świetnie, bardzo przekonywająco. Ci, którzy liczyli na naszpikowanego akcją akcyjniaka mogą być zwiedzeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones